Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » SOS, szerintetek hogyan...

SOS, szerintetek hogyan tehetem ezt jóvá?

Figyelt kérdés

Az albérletem tulaja nemrég küldött ez olyan üzenetet, hogy a 12 négyzetméteres kispesti panelszobán ára jövő hónaptól tízezerrel többe, vagyis 70 ezer+rezsibe fog kerülni.


Dühömben azonnal felhívtam, és leordítottam, hogy "először újíttatsd már fel a lakást, amihez 30 éve nem nyúlt szerelő, te sz @ rágó g.ci!!!" - majd lecsaptam a telefont.


Tudni kell, hogy minden közös helyiség bútora 25-30 éves, a vízcsövek eresztenek, az áramhálózat teljes cserére szorul stb.. iszonyat lelakott, ramaty állapotban van a lakás, és ha nem százszor kértük már a tulajt, hogy csináljon valamit, akkor egyszer sem!


Viszont most nagyon félek. Még nem reagált semmit, én sem kerestem azóta, és már iszonyatosan megbántam a dolgot.


Kérlek titeket, írjátok le, ti ilyen helyzetben mit tennétek?



2022. szept. 17. 16:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Írsz SMS t neki hogy bocsánat, épp ittál 2 pohár bort mert szülinap volt és emiatt lettél ingerült.
2022. szept. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
remélem van szerződésed :D
2022. szept. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Természetesen van szerződésem. Egy hónapon belül nem rakhat ki.
2022. szept. 17. 16:10
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
akkor van egy hónapod másikat keresni
2022. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

Egyrészt a tulaj jogosan emelt árat, mert minden drágább neki is. Másrészt az ár még így sem sok. Harmadszor, ha velem bármikor ilyen módon vbeszélne valaki, akkor egyböl elküldeném, ez nem emberi viselkedés.


Szerintem sürgösen nézz másik lakás után, mert különben az utcán találod magad.

2022. szept. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5-ös! Az is normális dolog szerinted, hogy ennyi pénzért éppen nem omlik ránk a lakás?
2022. szept. 17. 16:16
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, de az áremelés remek indok arra, hogy másikat keress szerződésszegés nélkül. Még ma állj neki keresgni!
2022. szept. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
98%

Ha szerinted nem normális, akkor miért nem kerestél már eddig is jobbat? Ugyanis ha NEKEM nem tetszik egy lakás, MERT romos, elhanyagolt, akkor nem maradok ott, hanem elköltözök olyanba, ami megfelelö körülményeket biztosít.


Nem kell magyarázkodni, egyszerüen bunkó voltál, most viseld a következményeket.

2022. szept. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
12 négyzetméter az egy franciaágy mérete. Nekem garzonlakásban a konyhám nagyobb, és így is pici. Aki szerint normális ennyit kérni érte, az vizsgáltassa meg magát. Természetesen kivenni sem érdemes ilyet, mert ezzel csak bátorítod az ilyen mohó, másokat megnyomorító viselkedést.
2022. szept. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézz már szét, 70 ezer plusz rezsiért milyen normális szobákat és mennyivel jobb helyen találnál. Örülj neki hogy így történt és szépen költözz el.
2022. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!