Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Magyarországon az alábbi...

Magyarországon az alábbi városok közül melyik a legélhetőbb?

Figyelt kérdés

2022. szept. 18. 09:34
A kérdező szavazást indított:
Szombathely
Székesfehérvár
Győr
Veszprém
Pécs
Miskolc
Debrecen
Szeged
Eger
Kecskemét
48 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Számomra Miskolc. Gyönyörű hely, gyönyörű város, közbiztonság ugye az egyik legsilányabb de atrocitás nem ért. Munka van, nagyváros.


Legrosszabb: Veszprém. Unalmas kicsi keresztény porfészek, közlekedés rémes. Turista város de nem élnék ott. Mérnökként elhelyezkedni alig lehet.

2022. szept. 18. 09:36
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Te nagyon el vagy tévedve kérdező, Veszprém a Magyar autófejlesztés egyik központja, Budapest után a legnagyobb. Villamosmérnök vagy mérnökinformatikusként gyakorlatilag bárki el tud ott helyezkedni, aki valamennyire ért a szakmájához.
2022. szept. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Székesfehérvár jó hely, Pécs szintén. Veszprém nem a kedvencem, de rndm nem huznám így le (hogy jön ide az, hogy ketesztény, nem tudom, de mindegy is ha nem tetszik, nem tetszik).

Döntő az is, hogy hova köt az "élet" helyileg, mert itt két egymástól távol eső országrészt említettél. (Miskolc) Győr nekem szintén a jól élhető városok közé tartozik. Összegezve én Szekesfehérvárt választanám.

2022. szept. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kecskemét is elég jó már,nekem innen van csak tapasztalatom, de ahogy látom aki akar mindenki tud már érvényesülni egész normálisan.
2022. szept. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Budapest, vagy valahol a osztrák, szlovák határ közelében hogy át lehessen járni könnyen dolgozni.
2022. szept. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én Székesfehérváron élek. Munka szempontjából gáz, kivéve ha gyártósori operátor állásra vágysz... A tömegközlekedés pedig egy vicc. Csak busz van, és egyáltalán nincsenek összehangolva a járatok, általában 1 órát kell várni a következőre, az átszállás lehetetlen, mert úgy van ütemezve, hogy pont az orrod előtt menjen el a busz. emellett egyre több az ember, és az autó, egyszerűen túl forgalmas már a méretéhez képest. Sajnos a cék is mindenhova betelepülnek, már nincs olyan környék, társasház, ahol ne lennének.
2022. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Te miről beszélsz? Fehérváron lakom, veszprém ezerszer élhetőbb, szebb, nyugalmasabb város mint ez a c@gány porfészek. Amint lehet költözöm is el, fehérvár az egyik legunalmasabb, legszarabb hangulatú város az egész országban, Veszprém pedig bőven az egyik legjobb.
2022. szept. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Veszprémben éltem le a gyerekkorom és a tinikoromat szóval tudom miről beszélek.(19 éves vagyok, szóval 2021 februárjáig éltem ott)

Unalom az egész város. Amikor szerelmes voltam imádtam mert csajommal elmentünk Benedek-hegyre, Várba, Szerelem-szigetre. Veszprém gyönyörű,de unalmas kisváros. Belváros kb egy nulla, régen például sokkal szebb volt.

Bátyám mérnök Veszprémben operátori állásra tudták beszervezni a munkaközvetítők, miután elballagtunk Miskolcra érdekes módon jól kereső mérnök lett a Boschnál.

Szerintem Miskolc mint város szebb Veszprémnél az már más kérdés hogy egy Veszprémi operátor kap 300at Miskolcon jó ha 200at.


Nekem a nagyvárosi pörgés jobban tetszik úgyhogy személyes vélemény nyilván de az tény hogy Veszprém a legélhetetlenebb kisváros megyeszékhelyek közt az országban a budapesti albérletáraival.

2022. szept. 19. 15:57
 9/13 anonim válasza:
46%

Kérdező! 19 vagy,tehát tini....nem éltél le még szinte semmit!

Most kezdődik az életed,most jön még csak "gyá hee,fogd meg a söröm!"

2022. szept. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnos.. Legalább tudom hol nem fogom azt leélni, Veszprémben.
2022. szept. 21. 17:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!