Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tudok tenni a hangos...

Mit tudok tenni a hangos szomszéddal, ha már beszéltem is velük?

Figyelt kérdés

Egy sorházban lakom, és kb 3 hónapja új lakók költöztek a szomszédomba, egy 40es pár. Az ő lakrészük nagyon kicsi, kb. 12 nm, szerintem ez még 1 embernek is kicsi. A lakásuk albérlet, eddig is laktak ott mások, de eddig senki sem volt ilyen hangos.

Közös kertre nyílnak a lakások, az ajtajuk-ablakuk állandóan nyitva. Egész nap ordibálva beszélgetnek, szó szerint tisztán hallunk mindent, amit beszélnek. Tudom, hogy melyiküknek van aranyere pl. :D Kihangosítva, üvöltve telefonálnak, fejhangon visítva heherésznek, a pasas iszik is és olyankor még hangosabb. Teljesen mindegy, hogy reggel 7kor vagy este 10kor.

Sokszor áthívják a barátaikat is és 12 nm-en, nyitott ajtóval és ablakkal egyszerre visít és ordibál 4-5 ember. Vagy csak kiülnek az ajtajuk elé és telefonról hangosan meccset néznek.

Kedvesen szóltunk nekik, hogy sajnos mindent tisztán hallunk, mert olyan hangosak, de nem nagyon lett hatása.

A főbérlőjükkel hiába beszélnék, ismerem és őt csak az érdekli, hogy ki legyen adva a lakás. Rendőrt hiába hívnék, még akkor se csinálnának semmit, ha épp az asszonyt verné a pasas.

Tudtok esetleg valamit, amit ilyenkor lehet tenni, vagy csak tűrni lehet? (A költözés nem opció, mert saját lakás.) Köszi előre is!



2022. okt. 16. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Mikor ők elcsendesednek, lefekszenek pihenni, akkor indulhat a buli és az ütvefúró.
2022. okt. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Feszültségemben már gondoltam rá, hogy este kedvem támad hangosan zenét hallgatni, de amilyen Murphy, majd még ők hívják rám a rendőröket és engen tuti megbírságolnak :D
2022. okt. 16. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Nyisd ki te is az ablakodat és jó hangosan kiabálva mond vissza szó szerint amiket hallottál tőlük. Tedd hozzá azt is, hogy ezek a szomszédok nem szégyellik magukat, hogy az egész életüket kiteregetik, mert ordibálva beszélnek, minden áthallatszik.

Amikor már sokadszor hallják vissza tőled szó szerint a saját dolgaikat, akkor előbb vagy utóbb elköltöznek, mert rájönnek hogy tényleg mindent tudtok róluk. Bár vannak akik olyan szellemi szinten vannak, hogy még ilyen esetben sem veszik a lapot.

2022. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Vedd ki Te a lakást, egy ekkora luk max pár tízezer havonta és máris nyugtod van.
2022. okt. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívogasd a tulajt. Ha eléggé idegesited, cselekedni fog.
2022. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!