Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a véleményetek Miskolcról?

Mi a véleményetek Miskolcról?

Figyelt kérdés

2022. nov. 1. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Alig párszor jártam ott, de meglepően kellemesen csalódtam. A belváros szép, az emberek többsége kedves és udvarias. Semmi olyan durvát nem láttam vagy tapasztaltam, mint amik miatt szidni szokták azt a várost.
2022. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

2 évig laktam Miskolcon.

Attól függ melyik része.


Bulgarföld, kilián csendes nyugodt. Lyukó völgy. Na oda a lábam sem tenném be.

2022. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem olyan vészes,mint amilyennek be van állítva, viszont munkalehetőség kevés van.
2022. nov. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
Rettentő mocskos város.
2022. nov. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Na ez az ami nem igaz #4.


Jó pár éve még igaz lett volna, de mára igenis kikupálódott Miskolc, megszépült.


Munka lehetőség pedig van.

4 gyár, rengeteg vendéglátó, igazából szakmától függ ki hoga akar elhelyezkedni.

De ha Miskolcon nem is tud valaki el helyezkedni, közel van még Eger, Mezőkövesd, Nyiregyháza, Felsőzsolca.


Vannak nagyon ronda részei is, ezeket érdemes elkerülni mint Lyukóvölgy, Selyemrét, Diósgyőri városközpont.


De pl Lilafüred, Észak kilián, Bulgárföld, Petneházi bérházak, Tapolca nyugodt szép környék.

2022. nov. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Annyi a probléma, hogy hiába van az országban itt az egyik legtöbb munkahely, ha egyszer a szalagmunkában meg a vendéglátásban kimerül minden. Csak egy maréknyi tudásalapú munka van a városban vagy a környéken, ahol többdiplomások, értelmiségiek jól fizető és színvonalas állást találhatnának, így aki műveltebb, az elmegy a Dunántúlra vagy Pestre, ahol sokkal több ilyen lehetőséget kap tervező cégeknél, irodáknál, vállalatok központjainál.

Ezt meg a cigányokat leszámítva jó város.

2022. nov. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%

én miskolci vagyok. Nem szeretem, mert veszélyes, többször meg is támadtak. Munkalehetőseg pedig gyár. Szerencsére elköltöztem már 10 éve.

A lakosság 50 % a cigány

2022. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
semmi különös
2022. nov. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

Laktam Miskolcon.

nem volt bajom vele, igaz én este 10kor nem igazán mászkáltam sehova se. Az meg nem érdekelt engem, hogy hol van a kocsma vagy hol nem.


Munkalehetőség van, viszont ez rendszerint 12 órás állómunkát jelent. Értsd: Bosch, Sega, Joyson (a légzsákgyár).

Jó, van a csokigyár, meg más hely is.


A közlekedés számomra jó volt, igaz a villamos vonal környékén laktam. Igaz, vannak érdekes helyzetek. Volt már, hogy amikor villamoson voltam, az egyik utas behányt.


Azért Lyukó, meg Pereces felé nem mentem, nem is akarok, nem is akartam.


Azért költöztem el végül Miskolcról,mert elegem lett abból, hogy ez is 12 órás állómunkát, meg az is 12 órás állómunkát kínál.

Ami esetleg hiányzik Miskolcból: a gyakran járó villamos.

2022. nov. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

" Ami esetleg hiányzik Miskolcból: a gyakran járó villamos."


Már az se jár gyakran.

2022. nov. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!