Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mai gazdasági helyzetben...

Mai gazdasági helyzetben pályakezdőként mennyire éri meg Budapesten albérletbe költözni?

Figyelt kérdés
Fizu valószínűleg a diplomás minimálbér lenne. Mondjátok el a véleményeteket, mert kíváncsi vagyok, ki milyen szempontok alapján gondolkodik! Nekem ambivalens érzéseim vannak, mert jó lenne, jó lenne, de azért csak kifolyna a pénz a kezemből és kevesebbet tudnék félretenni a jövőmre.

2022. nov. 16. 20:28
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
#10 igen, közgazdász vagyok. Talált, süllyedt!
2022. nov. 16. 20:54
 12/24 A kérdező kommentje:
Amúgy elképesztő, hogy milyen határtalan az emberi rosszindulat. De ez már nem az én bajom.😊
2022. nov. 16. 20:55
 13/24 anonim ***** válasza:
23%
Esetleg próbálkozz meg egy neked tetsző szakma kitanulásával, valószínűleg azzal többet tudsz keresni.
2022. nov. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés melyik sorára a válaszod? Nem ez a kérdés.
2022. nov. 16. 21:03
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Pardon.

Ennyi pénzért nem.

Ebből max egy szoba jön ki.

2022. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

És közgazdászként bruttó 260-ra taksálod magadat???


Bakker, utolsó utáni gyakornokként kétszer ennyit kaphatsz egy közepes könyvvizsgáló cégnél, vagy tanácsadónál...

2022. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
83%

"Amúgy elképesztő, hogy milyen határtalan az emberi rosszindulat."

. És ezt most néhány itteni válasz alapján szűrted le?


Szerintem ezzel a végzettséggel Debrecen környékén is lehet munkát találni.

2022. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

#16 Nem tudom honnan veszed ezt a sok badarságot. Nem vagy tisztában a jelenlegi helyzettel. Pályakezdő, nulla tapasztalat…

#17 Nem volt nehéz leszűrni.

2022. nov. 16. 21:11
 19/24 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, ha háromszor írod le, akkor se lesz diplomás minimálbér. Garantált bérminimum a neve és minimum középfokú végzettséget igénylő munkakörben kell megadni, tehát nem diploma esetén.

Közgazdász diplomával meg ha 260 bruttót kérsz, meg is érdemled. Kicsit tartsd már többre a tudásodat, ne tegyük magasra a lécet, legyen mondjuk 400-450 bruttó...

Kérdésedre a válasz: semennyire. Egy szoba 60+rezsi peremkerületben, BKV bérlet 10, kaja 50 alatt nincs meg... Na, messzire szaladsz a maradék 30-40 ezerből?

Lakást meg felejtsd el ekkora összegből.

2022. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
81%

"Nem vagy tisztában a jelenlegi helyzettel. Pályakezdő, nulla tapasztalat…"

. De, láthatóan sokkal inkább tisztában van vele. Csak nem értem, miért kérdezel, ha a tapasztaltabbak véleményét nem hiszed el.


"#17 Nem volt nehéz leszűrni."

. Értem. Szóval a világon most is háborúk dúlnak, sokfelé ma is elterjedt a rabszolgaság, diktatúrák tekintenek eszközként emberekre, a gyerekek elleni mindennapos erőszakról magad is tájékozódhatsz, de az emberi rosszindulat határtalanságát itt sikerült leszűrnöd, néhány beszólásból.

Érdekes. Hát, erre mondják, hogy különbözőek vagyunk.

2022. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!