Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A Záhonyhoz közeli Tiszaszentm...

A Záhonyhoz közeli Tiszaszentmártonról van innen valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
A megyét viszonylag jól ismerem, de pont az átellenes oldalán vagyok jártas. Tiszaszentmártonban találtunk egy nagyon barátságos és otthonos, jó állapotban lévő házat nagy telekkel, pont, amilyet kerestünk már régóta. És az ára is teljesen baráti. Van itt valaki a településről vagy környékéről, aki tud bárminemű véleménnyel szolgálni? Közbiztonság érdekel főként.

2022. nov. 25. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
A 2011-es népszámlálás során a lakosok 22,3% cigány.
2022. nov. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt jómagam is láttam, de azért várok még TAPASZTALATOKAT is!
2022. nov. 25. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Szentmártontól 13 km-re laktam szóval konkrétan a településről nincs tapasztalatom, de hasonló közegben nőttem fel. A munkalehetőségek hiányát leszámítva, ami nyilván elég nagy gond, én nem éreztem nagyon szörnyűnek. Úgy értem igen, sok a cigány de soha nem ért semmiféle atrocitás, vagy bármi ilyesmi. A gyerekeket, ha vannak, viszont érdemes Kisvárdára járatni iskolába, mert a falusi iskolák tényleg nagyon tele vannak az etnikummal, és sajnos nagyon visszahúzzák az osztályt tanulmányi szinten. Munka, nos hát az nem a legjobb, de azért nem lehetetlen. Ha autód van bejárhatsz azért Nyíregyházára, nem egy világvége távolság. Kisvárdán csak baromfiüzem van, meg pár feldolgozóüzem, más közeli városokban is hasonló. Nem a legjobb hely, szóval én ha lenne más lehetőségem, nem mennék arrafelé. Fejlesztés nem sok van, új munkahelyeket nem igazán telepítenek mert minek. Nem igazán lehet haladni.
2022. nov. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3: Nagyon köszönöm a részletes választ, ment a zöld! Meló egyébként Nyíregyházan lesz heti egy vagy két bejárással, ami szerintem tűrhető.
2022. nov. 26. 22:38
 5/5 anonim válasza:

Én Záhonyi vagyok

Semmiképp sem ajánlom Szentmártont, mára már tele van romával...

A gyerekeket inkább Mándokra és Záhonyba hozzák iskolába aki teheti.

Munkalehetőség alig-alig akad. Záhony-Zsurk-Szentmárton-Eperjeske-Mándok között az út legalább 20 éve nem volt felújítva sem... Tele van kátyúval.... Aki teheti, főleg a mai fiatalság az a környéket el is hagyja...

2022. nov. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!