Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért akarja leszedetni a...

Miért akarja leszedetni a szomszéd a karácsonyi díszkivilágításomat?

Figyelt kérdés
Sziasztok Szolt nekem ma reggel ha idén is fel merem tenni tönkreteszi,letépi,a házamról. tavaly is elvileg zavarta hogy bevilágít a szobájába. megjegyzem a másik oldalt van a szobája és leengedett redőnynél alszik de akkor miért zavarja? nem villog csak világít és csak nagyon minimálisan látszódhat az udvarán. mindenkit fenyeget, üvölt hogy kapcsoljam le. erre ma kapcsolnám be nem megy az égősor fele (pont a szomszéd oldali fele) felmentem megnézni el volt vágva a kábele. Hogy lehet ennyire szemét? és ilyenkor hová fordulhatok?

2022. nov. 25. 23:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Önkormányzatnál panaszt tenni. Újra felkapcsolni, előtte bekamerázni mindent. A kuuva anyját az ilyennel. Jönne az én házamhoz az ilyen. Kezét lábát összetörném, aztán boldog karácsonyt.
2022. nov. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Kettős a dolog. Egyrészt semmi joga, hogy hozzá érjen a dolgaidhoz, másrészt lehet, hogy zavaróbb,mint gondolod, nyilván te sem zavarhatod a másikat abban, hogy nyugodtan legyen a saját otthonában (mondjuk szerintem tök hangulatos nézni a kivilágított házakat, de ugye mindenki más).

Kicsit más, de hasonló: a szomszéd nem tudta elképzelni, hogy nálunk simán lehet hallani, hogy ő mit hallgat még csukott ablakokkal is, egyszer átjött és akkor csodálkozott rá, hogy tök hangosan lehetett hallani a zenét(családi házak). Szerintem te is nézd meg, hogy pontosan mennyire látszik oda, lehet, hogy tényleg jobban lehet látni,mint azt gondolod

2022. nov. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
voltam nála tavaly este hóviharban mert a tetőn lecsúszott a cserép és át kellet mennem hozzá akkor láttam hogy az udvarába be se világyt összesen 2 db jégcsap lógó látszik és csak a járda világos tőle. nem tudom miért lett ilyen 5 éve még dícsérte és neki is ki volt rakva. nem értem mibaja van.
2022. nov. 25. 23:15
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Biztos van valami magánéleti kínja. Ha ő nem érti jól magát, te se érezd...
2022. nov. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Nézd a jó oldalt: nem költesz majd annyit villanyszámlára! :D
2022. nov. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
bőven átlagfogyasztás alatt vagyok összesen 120 kw egy hónapra
2022. nov. 25. 23:44
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak viccelni próbált...
2022. nov. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
26%

Kerdezo!


Legyen par uveg vagy rekesz sort meg egy tepsi sutemeny es beszeljetek meg. Hivd at sorozni.


Kerdezd meg,h van mistanaban? Munka? Csalad? Gyerekek? Hatha vmi gondja van. Kerdezd meg a munkabeosztast. Lehet ,h valtott muszakban van es tonkrement az alvask keszsege. Szoval nem tud aludni,h mindig maskor kell.

2022. nov. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

Hát én biztos nem jópofiznék azzal, aki megrongálta a házamat. Azzal átlépett egy határt. A kezét törném el.

8: Véletlenül nem egy 18 éves szűz lány vagy? Csak mert ő is három zöld pipás, és gondoltam megkérdezem.

2022. nov. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%

9. Nem . :D


Hat akkor balta,sosav,hordo,disznok.

2022. nov. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!