Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet csinálni egy baromi...

Mit lehet csinálni egy baromi hangos szomszéddal?

Figyelt kérdés
Heti 3-4 alkalommal vagy a palijával üvölt mint akinek teljesen elgurult a gyógyszere vagy áthívja a “barinőket” és vonyítva vinnyogva röhögcsélnek mint a retardált sakálok. Mindezt este 9-től változatosan hajnal 1-ig 2-ig vagy akár 3-ig. Beszélni nem lehet vele/velük mert hát többségben az erő (jól megtermett hölgy + a párja, meg az esetleges vendégek, én meg alig vagyok nagyobb egy törpe uszkárnál), átkiabálás hatástalan, rendőrség nem tudom mennyire foglalkozna vele. Annyit még hozzátennék, hogy igen, panel, sokan vagyunk, viseljük el egymást stb. de ez azért már nem túlzás? Minden nap 4-kor kelek meló miatt, 2 hónapja mióta itt lakok teljesen kialvatlan vagyok, úgy érzem magam mint a mosott s**r. Mit tudok tenni?
2023. jan. 28. 22:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Elköltözöl, veszel füldugót, altatót stb.
2023. jan. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a paneli életnek ez egy velejárója.

Rendőrséget meg lehet próbálni névtelenül rájuk hívni, de sok eredménye nem várható. Kimennek, ejnyebejnye, elmennek és folytatják.

A füldugó egy jó megoldás lehet, nagyon kényelmes és jó füldugók vannak már.

2023. jan. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
rendörség
2023. jan. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%
3: A rendőrség is egy jót nevet majd azon, hogy jót nevetnek a szomszédban.
2023. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%
panel az ilyen
2023. jan. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

A rendőrség jó ötlet, ha többször is ki kell jönniük, akkor már szoktak büntetni is.

De ha a folyosón van a villanyóra, azt a biztosítékot le lehet nyomni figyelmeztetésnek. Csak utána spurizni kell, nehogy kiderüljön, hogy ki volt :)

2023. jan. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Sajnos a villanyóra bent van :( altatót próbáltam, de olyan hangosak voltak, hogy azzal együtt is felébredtem + extra kómás voltam utána mert nem volt meg a 8 óra alvás. Vettem már füldugót de folyamatosan kiesett és zavaró volt (esetleg ha valaki tud ajánlani jót az szuper lenne). Most megint csinálják amúgy, gondolkozom a rendőrségen, fel is vettem a hangzavart telefonnal, ha esetleg pont elcsendesednének mire kiérnek. Csak attól félek hogy tudni fogják, hogy én hívtam rendőrt, mivel jelenleg csak 3 lakásban lakunk az emeleten és a másik szomszéd pár napja nincs otthon.
2023. jan. 28. 23:39
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

Rendőrség...


Legutóbb kihívtam őket, mert a 3 szinttel alattam lakók olyan hangos bulit tartottak, mintha a szomszédban lenne valami durva parti. Kijöttek, próbáltak csengetni, verték az ajtót is. Nem jött ki senki, így elmentek. A buli meg tartott tovább, hát mondom ilyen nincsen.


Legközelebb simán csak beverem az ablakukat egy kővel.

2023. jan. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Már én is azon vagyok :D
2023. jan. 29. 00:47
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

Ha veszekednek, esetleg mondd azt a telefonba a rendőröknek, hogy hangos veszekedést hallasz, és attól tartasz, bántalmazás folyik.

Egyébként gyógyszertári szivacs füldugó, összenyomva kell betenni, akkor nem esik ki.

2023. jan. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!