Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Magyarországon a 90-es években...

Magyarországon a 90-es években olyan volt az élet mint a Szomszédok sorozatban?

Figyelt kérdés
2023. febr. 5. 13:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
A filmekben mindig jobb anyagi körülményeket mutatnak az adott országra jellemző átlag emberek életszínvonalánál!
2023. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Az a sorozat egy kortanulmány volt: bemutatott többféle életet, fejlődési-, lecsúszási mintát.
2023. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%

Akkor voltam gyerek, a Szomszédok már akkor is bűnrossznak számított. A divat meg a lakberendezés stimmel, de senki nem beszélt olyan stílusban, nagyon modoros és nevetséges volt az egész.

Néha néztem, ha nem volt jobb, de élvezhetetlen volt.

2023. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz? Mert vannak a sorozatban olyan dolgok, amik megtörténhettek akkor, de most is történhetnek. Külsőségekben természetesen olyan volt.
2023. febr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyjából visszaadja, tehát hogy drága volt a gáz, nem volt internet stb.
2023. febr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából olyan. Nekem legalábbis, mi hasonlóan éltünk, szinte pont ugyanolyan panelban, csak nem Budapesten.
2023. febr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mindenki olyan modoros, kötekedő és okoskodó.
2023. febr. 5. 18:03
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem ilyen volt hála istennek.
2023. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Modorosság, kötekedés, okoskodás annyira volt jellemző, mint most. Az csak a sorozat sajátossága, most is más egy film, mint a valóság.
2023. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem sok részt láttam belőle, mert utáltam. Még gyerek voltam, de nagyjából olyan volt az élet, csak a szereplők a legdivatosabb ruhákat, frizurákat, ékszereket viselték. Nagyon találóan jellemezted, modoros, kötekedő, okoskodó, ezek teljesen ráillenek, ezen felül mindenki folyton panaszkodott benne, ami már akkor is utáltam.
2023. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!