Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ajánlanátok ilyen környékeket...

Ajánlanátok ilyen környékeket Budapesten?

Figyelt kérdés

Igényes kertvárost keresek. Sok helyen van családi házas környék, viszont a legtöbbjüknél szinte elfog a szorongás. Egyet találtam, ami tetszik google streetview alapján, az a Koszterna Gyula- és az abból nyíló utcák. Tehát olyat keresek, ahol nincs agyonfoltozott aszfalt, valamint az aszfalt/járda és a ház kerítése között megmunkálatlan földes/saras terület (ez említett példában vagy szép zöld gyep van, vagy kaviccsal leszórt). Ne jusson minden x házra egy régi, nem gondozott, lepukkant, gazzal benőtt ház/telek.


Tudtok ilyet javasolni Budapesten? Előre is köszönöm!


2023. febr. 6. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Tarcsa.
2023. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyi pénzed van. Én is Újpesten lakom, a Koszterna Gyula utca tényleg jó környék: sok az újépítésű ház, az egyetlen hátrány, hogy elég messze esik a belvárostól. Ha a városszéli környezet nem gond, akkor tudom ajánlani a XVII. kerületi Nemesbükk utcát is. Lakik arrafelé egy ismerősöm, aki meghívott és nagyon kellemesen csalódtam: szép, csendes utca, igényes házakkal. Zugló kertvárosi része is kiváló (Pest Rózsadombjának is nevezik). Soroksáron is épültek az utóbbi időben szép lakónegyedek, de ez tulajdonképpen mindegyik külvárosról elmondható. Nyilván ide tartoznak még a budai zöldövezetek is, de ezeknek már csillagászati áruk van.
2023. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még valami: Cinkotán a Csabaliget lakópark is egész jó környék.
2023. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

Pestszentimre, Belsőmajor-lakópark.

De Vecsés, Kispatak-lakópark is jó hely.

2023. febr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!