Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelben lakom. Alattam lakó...

Panelben lakom. Alattam lakó nő hangosan hallgatja a rádiót. Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

2023. febr. 7. 07:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Mondjuk szólnék neki, hogy halkítsa le. De ez most komolyan nem jutott az eszedbe? 🙄
2023. febr. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
A padlóra irányítanék egy erős hangfalat és jól megküldeném. Érteni fogja az üzenetet.
2023. febr. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
90%
1-Mi van ha meg tette de még tovább csinálja? De ez most komolyan nem jutott az eszedbe? 🙄
2023. febr. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Huu de idegesít az első flegma stílusa.

Kiakadok az ilyen emberektől.

Kérdező:

Ha már szóltál neki és nem csinál semmit akkor a következő lépés a közös képviselő.

Majd ő szól neki.

Ha az sem használ akkor rendőrséget hívni ugyanis ez csendháborítás.

Teljesen mindegy,hogy valaki bulizik vagy a Petőfi rádiót nyomatja 1000 decibellel.

2023. febr. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
0%
fúha
2023. febr. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Természetesen szóltam neki, de ismerjük milyen néhány ember.


Kétféle ember létezik:

1) Aki ilyenkor veszi a lapot, lentebb veszi a hangerőt: probléma megoldva! Lehet észre se veszi hogy másnál is iszonyat lehet hallani.


2) Nem érdekli senki és marad minden ahogy van.



Köszönöm a tippeket, a közös képviseletnek szóltam, sokat nem szokott segíteni a kiírásuk de hátha. Sajnos az ilyen vén boszorkányok unalmukban már azt se tudják mit csináljanak, de a home office-ban iszonyat zavaró a rádiója.

2023. febr. 7. 09:18
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Ja, hogy öregasszony? Biztosan nagyothall. Tudom, ez rajtad nem segít! :) De ha már szóltál, akinek csak lehetett, nem tudsz mást tenni.

Én, ha elszállna az agyam, lekapcsolnám a villanyóráját...

Ha ez se jönne be, akkor feladnám.

2023. febr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Semmit mert ha idős, ő nem fogja lehalkítani.


Nálunk a tévét valaki, egész éjjel. eleinte az agyf... kerülgetett, mára megszoktam. Ez van.

Aki idős, annak derogál pl a füles, vagy nagyothalló készülék, helyette üvölteti a tévét - és mindenki más agyvérzést kap tőle.

2023. febr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem érdekelné amit kértem tőle hogy ne üvöltesse a rádióját, akkor bizony engem sem érdekelne hogy alattam lakik. Éjszaka rendszeresen felrúgnék és elejtenék dolgokat, meg valószínű éjjel nappal kopogva/dübörögve járnék kelnék a lakásban. Amíg nem veszi a lapot és nem hagyja abba a zajongást. Van akiktől képtelenség jóindulatot és empátiát elvárni, ezekre sokszor csak így lehet hatni, erőből.

Többi szomszédodat amúgy nem szokta zavarni? Velük is érdemes lenne beszélni erről.

2023. febr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Valószínűleg a korából adódóan nagyott hall. Viszont ezt neki is el kellene fogadnia. Ha egész nap hallgatja full hangerőn a rádiót,az tényleg zavaró lehet. De ha csak napi egy órát,a kedvenc műsorát szeretné meghallgatni,akkor én mint szomszéd,kibírnám.

Ha tudsz,akkor veszélj vele,hogy redukálja le a hangoskodást,mert te dolgozol.

2023. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!