Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire veszélyes környék a...

Mennyire veszélyes környék a VIII. kerületi Diószegi Sámuel utca?

Figyelt kérdés
Szeptembertől megyek egyetemre, és láttam egy jó albérletet abban az utcában. Tudom, hogy nem véletlenül olcsó, de mennyit javult a közbiztonság az elmúlt pár évben? A Kálvária tér felőli oldala. Köszönöm előre is a válaszokat. 19/l

2023. febr. 13. 20:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A 8. Kerülettel szvsz annyi gond nincs már, de én ezt az utcát még mindig hagynám.
2023. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%
Leszünk barátok? 1 buszmegállónyira lakok onnan.
2023. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Nem leszünk.
2023. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Azt az utcát még nappal se látogatnám meg. Pedig laktam a Kálvária téren.
2023. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem javaslom, kerülendő, pláne fiatal lánynak. Vannak arra érdekes események, nappal is, nem hogy éjjel.
2023. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Abban az utcában lakott egy ismerősöm, - egyetlen nem nemzetiségiként a 4 emeletes házban - amikor vidéki útjáról hazaért, a lakást teljesen kipakolva találta. Szó szerint, nem csak az értékeket, hanem az összes bútort, a bojlert és a konvektorokat, a mosdókagylót is leszerelték és elvitték.

Szerintem ott annyira nem tudott javulni a közbiztonság, hogy élhető utca legyen.

2023. febr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Éltem a kerületben és a Diószegi a rosszabb utcán közül való. Bűnözők, drogosok, csövesek, lepukkant alakok. Fiatal lányként életveszély is lehet. A biztonságodon ne spórolj.
2023. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%
Fényes nappal késelés vagy arra tett kísérlet, ott "lékelésnek" hívják, nem a nyócker legbiztonságosabb szeglete, de csak nem lesz gond.
2023. febr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy is mondjam milyen tanya is működik ott, kérdezzél meg egy helybélit, de a kapuőrökről sok minden lejön, ha okos vagy.
2023. febr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Laktam ott 4 evig, de az mar tobb mint 10 eve volt. Regen veszelyes volt, de mostmar nem olyan veszes. De azert ne ott alj meg penzt szamolni meg telot nyomkodni 😀 A kapualjakba acsorgo tobb fos brigadokkal volt anno neha gond. Magabiztosan kell mozogni, szemkontaktot kerulni 😀 ha latjak h fel vki vagy tul "meno" akkor szia teso ne siess mar, valami gond van, mit nezel, van egy cigid, mennyi az ido jonnek 😀
2023. febr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!