Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A veszprémi valeosok miért...

A veszprémi valeosok miért reklámozzák ennyire hogy ott dolgoznak?

Figyelt kérdés

Állandóan VALEOs táskát, kabátot vesznek fel. Nekik ez elő van írva vagy ez ilyen promó cucc amiért pénzt kapnak?

Én nem reklámoznám hogy gyárimunkás lennék.



2023. febr. 28. 07:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is van céges mindenem, igaz nem gyár, és szerintem élő ember nem ismeri Magyarországon a céget rajtunk kívül, de kifejezetten szívesen hordjuk, mert jó cuccok.
2023. febr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Ne haragudj, de miért zavar téged, hogy ki mit visel? Mi például a Siemensnél dolgozunk (ugyanaz, csak a kis valeo.) 2021-ben helly Hansen kabátot kaptunk, ami szerintem nagyon jó. Én még nem voltam ott 2019-ben, de sokan hordanak

Siemenses táskát is. Mindenki azt vesz fel, amit akar. Nem értem, hogy miért zavar.🙂Kicsit úgy tűnik, te lenézed azt, aki gyárban dolgozik.

2023. febr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Ezen logika alapján, te milyen gyártó cuccait hordod és mennyit kapsz a reklámért? 🙄
2023. febr. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elég gáz reklámozni hogy gyári munkás vagy.
2023. febr. 28. 09:45
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Mert amúgy szégyen, ha valaki gyárban dolgozik?? Nem csak operátorok vannak.

Ott vannak a technikusok, a meos, gépbeállító, műszakvezető stb. Semmi szégyellnivaló nincs benne. Mint írtam, 2021 karácsonyára mindenki helly Hansen kabátot kapott pozitól független. Mindenki hordja.

Ennyi erővel azt sem kéne, mert egységes színű. 😄

2023. febr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De szégyen
2023. febr. 28. 13:21
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
mekkora sznob ez a kérdező
2023. febr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, csak Etrah!
2023. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%
Akkor kivétel nélkül, akármilyen pozícióban gyárban dolgozni szégyen? Mekkora gyökér vagy.
2023. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az en ferjem 20 evig a General Motorsnal dolgozott. rengeteg jo cuccot kapott a dzskitol a sport taskaig piknik keszlettol a horgaszfelszerelesig. O amikor kijottunk (Ausztralia) gyari munkaskent kezdte es kozepvezetokent ment nyugdijba korai nyugdijba mert felszamoltak a ceg itteni leanyvallalatat. Itt meg senkinek se jutott eszebe hogy szegyellje hogy a GM dolgozoja. neked mindegy hogy mondjuk egy osztalyvezetonek van ceges cucca vagy a sor munkasnak? mondjuk itt az a szemlelet uralkodik hogy mindenki munkajara egyforman szukseg van es ennek megfeleloen kapja az ember a fizetest es a megbecsulest is. lehet hogy ezert tart Ausztralia olyan szinten hogy a vilag 5 leggazdagabb orszaga koze tartozik. Magyarorszag pedig.....
2023. márc. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!