Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire biztonságos Győr?

Mennyire biztonságos Győr?

Figyelt kérdés
Valószínű oda megyek egyetemre, olvastam hogy van gettós környéke, azt nyilván elkerülöm. Csak nappal járkálnék, mennyire biztonságos a város és a buszok?

2023. márc. 7. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Jajj!

Magyarország biztonságos.

Ha Frankfurtba koltoznél, megérteném az aggodalmad.

2023. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztonságos, néhány utca van, ahol nem érdemes lakni, de ha valamiért arra tévedsz, akkor sem lesz semmi. Este is járkálhatsz, a buszok is biztonságosak.
2023. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Azért este 8 után én már találkoztam dílerrel, csak 18 voltam és nem esett le hogy rendőrt kéne hívni!

Péntek este és hétvégén reggel ne nagyon mászkálj mert sok a részeg kötekedő fiatal és vicces de olyanok mint a zombik!😀 Amúgy 27 vagyok, szóval nem vagyok annyira öreg.

2023. márc. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annyira mint más megyeszékhely - nem mondanám rossznak, de észnél kell lenni. Ritkán tapasztalom hogy másba állnak, már ha nem keresed a bajt, viszont bőven vannak zűrösebb alakok, akik bárhol betalálhatnak.


Főleg a pályaudvarok a kerülendőek, este még inkább. Sok a kéregető, instabil ember.

2023. márc. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én gyōri vagyok. Sok a bunkó, a sznob meg mégtōbb, de biztonságos. Talán a vasútállomás elég gáz, az egyetem környéke kifejezetten biztonságos. Az éjszakai életrōl nem tudok nyilatkozni.
2023. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig pont az egyetem környéke életveszélyes, engem szombat hajnalban támadt meg 5 részeg fiatal minden ok nélkül mikor reggel dolgozni mentem. Laposon rengeteg a rablás és a verekedés.
2023. márc. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A Lapos az egy fekete lyuk.

Onnan rendszeresen tűnnek el a kabátok,táskák.

Tudom,hogy lel leszek ezért pontozva,de nekem személy szerint a belső migrációval van a legnagyobb problémám.

Borsod megyéből/vármegyéből kinek hogy tetszik...

ide jönnek dolgozni a borsodiak,megkeresik a 220-240 nettót és azt hiszik,hogy ők az élet királyai.

Üvöltetik a zenét az albérletben,amíg tart a fizetésük a belvárosban isznak üvöltöznek,sörös üvegeket dobálnak,kötözködnek ezek a borsodi "f@sza" gyerekek.

Régebben szerettem Győrnek az éjszakai életét,most már sötétedés után nem is szívesen megyek ki a belvárosba.

És akkor még a bicikli lopásokról, egyéb nyalánkságokról nem is beszéltem.

2023. márc. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!