Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ilyen szomszéddal mit lehet...

Ilyen szomszéddal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Viszonylag új lakók vagyunk.

A lenti szomszéd egész nap nem csinál semmit, ő a ház gondnoka, ebből él, tehát gyakorlatilag folyamatosan itthon van.

Minden zavarja, szó szerint.

Pl megkért, hogy csendesebben járkáljunk, mert ő délben pihenni akar, ez egy társasház. Papucsot csak gumit hordjunk, mert az csendesebb, mezítláb ne menjünk a lakásban, mert őt zavarja és este 7 után a WC-re se nagyon járkáljunk mert akkor nem tud aludni. Ezenkívül ne fogadjunk gyakran vendégeket, mert nem szereti az idegeneket a házban (hozzateszem van 5 airbnb lakás a házban, akik hajnalig randaliroznak, az nem zavarja). Motort ne indítsam be az udvaron, mert nem tetszik neki a hangja (másé tetszik).

Szóval ehhez hasonló, meredek elképzelései vannak.

Hozzateszem 85 nm a lakás, hosszan elterülő, az övé is. Ő az elején alszik, mi a végén, ergo három szobányira is zavarja ha este szarni támad kedvem.



2023. márc. 17. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne all szoba veled.

Ha o keres,jelentsd fel zaklatasert. Vedd fel hangfelvetelre,amiket mond.

2023. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Leszarni

És belengetni a feljelentést zaklatásért

2023. márc. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ohh, ignorálni.
2023. márc. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Próbáltam, két hónapig csendben volt a fenyegetés hatására, de mivel folyt a csatorna hozzá szóltam és most megint elkezdte a hülyeségeit.

Eleinte, mikor ide költöztünk próbáltam kedves lenni, átmentem segíteni is lomtalanításkor lehordani a lomjait. Gondoltam ha nem rosszal viszonozom a rosszat, akkor abbahagyja, de nem.

2023. márc. 17. 16:22
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Oh átérzem nekünk is a szomszéd a napirendünket akarta órarend szerűen összehangolni. hozzáteszem mi is nappal élünk, semmi extrémet nem csinálunk. Legalább látom hogy nem egyedi eset.
2023. márc. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

😂 Lesz*rni, ahogy már előttem írták.

Ennyi erővel: mondjad neki hogy ne pihenjen már dél környékén, mert ti éppen járkálni szeretnétek.

Miért ti alkalmazkodjatok?

2023. márc. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Le kell szarni. Ne vergődjön. Így van ahogy mondta ez egy társasház, szóval szokjon hozzá, hogy mások is laknak, ÉLNÉK ott. Ha dünnyög küldd el tanyára lakni, ott nem zavarja semmi.
2023. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Átérzem, nekem is beszólt az alsó lakó hogy hangosan sétálok, nappal ne mossak (persze este se), pedig figyeltem rá hogy csendes szomszéd legyek. Azóta vettem egy hifit, nyomatom nap közben had örüljön.
2023. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A wc-s résznél röhögtem volna pofán, hogy akkor éjjel hugyozzak üvegbe, hogy jó legyen? És ha benyalok valami hányós vírust, akkor menjek szállodába?
2023. márc. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy napközben ne járkáljon wcre mert zavar benneteket, mikor tanultok, dolgoztok. Ne mosogasson, ne csörömpöljön a tányérokkal. Éjszaka ne aludjon, mert zavar titeket a horkolása. Délután 4től ne tvzzen mert zavaró.
2023. márc. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!