Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ablak nelkuli furdoben tarsash...

Ablak nelkuli furdoben tarsashazban hogy oldjatok meg a szelloztetest?

Figyelt kérdés
Hogy kimenjen a para es hogy ne pebeszedjen be a furdoszoba...wczesnel meg a szag kimenjen...
2023. márc. 19. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Aktív szellőzővel.
2023. márc. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Kinyitom az ajtót.
2023. márc. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Kinyitjuk az ajtót... Más nincs :(
2023. márc. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Wc esetén ajtócsukás, spray, aktív elszívó.

Fürdés esetén nyitott ajtó, jól időzített teljes lakásos szellőztetés, vagy ha utóbbira épp kevésbé van lehetőség akkor szintén az aktív elszívó bekapcsolása.

2023. márc. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
Ilyenbe nem koltozik epeszu ember.
2023. márc. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Metionin ***** válasza:
67%
Van szellőző. Mosás után vagy ha épp szaunát csináltam a fürdőből mert pl. hajat mostam, nyitva hagyom az ajtót egy kicsit.
2023. márc. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk sincs ablak a fürdőben.


Mindig nyitva van az ajtó, nyilvan ha valaki wc van vagy zuhanyzik zárva van. De utána nyitva. Nincs penész és büdös sem. Nyilván nagy wc után sprayt nyomunk,de nyitva hagyjuk az ajtót. Ha bezárjuk akkor rosszabb.

2023. márc. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Panelban mindig volt szellőző, ami kivitte.

Régi polgári lakásban meg rányitottuk az előszobára, ahonnan a konyha is "nyílt" (idézőjelben, mert amúgy nem volt ajtaja a konyhának), és ott az ablak télen is bukóra volt nyitva.

Így évekkel később tök fura belegondolni, hogy éltem úgy is, hogy ha fürödni akartam, akkor 20 perccel előbb be kellett kapcsolni a hősugárzót a fürdőben, és ha a lakótársamra pont akkor jött rá a szarhatnék, akkor az egész el volt cseszve, mert vagy kinyitotta az ajtót és kiment a meleg, vagy becsukta, de akkor szarszagban fürödtem.

Egyetértek, épeszű ember nem költözik ilyenbe. De hát fiatal voltam, kellett a pénz.

2023. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
sosem értettem a wc ilaltosítók miértjét. attól nem lesz kevésbé büdös ha rányomjátok, csak keveredik... bár nem tudom ezek a modern "szagsemlegesítőnek" hirdetett csodaszerek tényleg jobbak-e már, de egy szellőztetést nem körözhet le
2023. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elszívó. A szellőzőrendszer ki van építve mindenhol. Az más kérdés, higy karbantartás mikor volt.
2023. márc. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!