Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ausztráliában hogyan tudnak...

Ausztráliában hogyan tudnak úgy élni az emberek, hogy folyton életveszélyben vannak minden nap egész életükben?

Figyelt kérdés
Ott minden, házak, lakások, udvarok, kertek tele vannak mérges rovarokkal, pókokkal, skorpiókkal, kígyókkal. Hogy lehet így élni?
2023. márc. 19. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Talán ausztrál fórumokon kérdezd meg. Én nem tudom. Tippelni meg mi értelme?
2023. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Valszeg oltva vannak es csípések után felkészült ambulanciák.
2023. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Tevenyereggyarto ***** válasza:
89%
Gondolom én hozzászoktak s megtanulják kezelni az ilyesmi helyzetet. Tehát ha mérges akármi van a házban akkor nem hisztérikusan kirohannak hanem megvan egy s más bevált technika a kitessékelésére. Az sem hülyeség ha vannak befogó szervek a túl veszélyes jószágokra. Legalább is szerintem ilyesmi formában lenne logikus és célravezető. De majd megírja valaki a tapasztalatait aki járt ott vagy ismer onnan embert. Azt nem hiszem ,hogy mindenki konstans félelemben élne mert akkor biztos nem lenne túl lakott hely.
2023. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Itt megmarna vkit egy kígyó a tehetetlen orvosok karjában halna meg.
2023. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%
Itthon egyetlen Svájcból idevándorolt farkas bejött az országba, a lakosság fele összeszarta magát.
2023. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#4 meglepően jól fel vannak készülve a kórházak ellenmérgekkel. De amúgyis, ha itthon legálisan veszélyes állatot tartasz, akkor ellenszert is köteles vagy tartani otthon.
2023. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%

Van egy barátom, allergiás a darázscsípésre, és hord magánál egy kis eszközt, ami valami nyugtató anyagot juttat a szervezetébe. Megmutatta, elmondta, hogy ha megcsípné egy darázs, mikor együtt strandolunk/sütögetünk/túrázunk, és olyan rosszul lenne, hogy nem tud magán segíteni, akkor kiveszem a táskájából, hozzányomom a bőréhez, megnyomom a gombot, és hívom a mentőket.

Gondolom, így. Fel vannak készülve.

Plusz mindannyian állandó életveszélyben élkünk itthon is. Engem sodortak már el, mikor a boltba indultam biciklivel, szúrtak le, mikor munkából sétáltam haza, és állítottam kést a csuklómba, mikor otthon, egyedül, főzés közben megcsúszott a kezemben. Néha eszembe jut, hogy lehet, hogy a mai nap az utolsó, lehet, hogy hazafelé belémjön egy részeg sofőr, és kampec. Lehet, hogy átharapja a torkom egy kiszökött kutya, lehet, hogy leszúrnak egy szál cigiért. Mégsem lehet ezzel a tudattal élni, ezért a gondolataim 99%-a normális gondolatokból áll, tervekből, mit csinálok a következő szabadnapon, hova megyünk nyaralni, be kéne iratkozni arra a nyelvtanfolyamra, lesz-e folytatás a múlt heti randipartnerrel, ilyesmi. Csak nagyon kis részben jut az eszembe, hogy bármikor meghalhatok, de azért néha eszembe jut. És az az alapvetés, hogy majd én megélem a következő napot. A középkori ember nem értett a csillagászathoz (az átlagember), ezért nem volt biztos benne, hogy a Nap holnap is felkel. De azért általában őszintén remélte, hogy így lesz, hiszen eddig is így volt.

2023. márc. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Ráadásul fejjel lefelé lógnak a bolygón, bármikor leeshetnek
2023. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Megszoktak, abba nottek fel. Nekik nem nagy ugy
2023. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
99%

az állatok legnagyobb része nem bszogat, ha nem bántod. nem kell hülyegyerek módjára viselkedni és nem lesz semmi baj.

mondjuk a felsoroltak éppen viszonylag kevésbé problémásak, megmar, beadják az ellenanyagot, tovább élsz.

ha eltöri a gerinced egy kenguru, az már súlyosabb, de ezt egy kölykét féltő tehén is megteszi ha bemászkálsz a legelőjükre, és megint miért? mert hülye voltál.

2023. márc. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!