Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehet feldolgozni egy...

Hogy lehet feldolgozni egy költözést, ha a kellemes, kényelmes albérletedből egy retek helyre kell költöznöd?

Figyelt kérdés
A jelenlegi albérletem egy gyönyörű,frelventált környéken van, van nagyon szép, nagyon kényelmes, jó elrendezésű, tágas, világos, otthonos kertes ház, hatalmas kerttel és szép udvarral. Viszont heteken belül költöznöm kell, és a spórolt pénzemből illetve egy kevés kölcsönből csak egérlyukat tudtam venni, egy kieső, gazos utcában, a lakás kicsi, sötét, rossz elrendezésű,teljes felújításra szorul,rideg, csúnya, az ablakok a gazokra néznek, ráadásul közös udvaron található, a közvetlen szomszéd egy igénytelen családdal, a udvar sáros, nincs járda, szemetes, és egy agresszív kutya is ki van kötve. A gyerekek neveletlenek,feszt ordítanak, a szülők rosszindulatúak,kötekedősek. Az egyetlen vígasz, hogy ez legalább az enyém lesz...De akkor is nehéz elfogadni, hogy ezentúl itt kell laknom, és el kell hagynom az otthonomat😥😭 Mit tehetnék, hogy könnyebb legyen megszokni, beletörödni?
2023. márc. 22. 12:23
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Az új kis luk előnye, hogy talán többet tudsz félretenni.

Spórolj pár hónapig, aztán pattanj és keress eggyel jobbat, amint lesz rá lehetőséged.

2023. márc. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
85%

Majd ha felujitod, jobb lesz, meglatod :)


Nyilvan a kertes hazat meg a tagas teret semmi nem potolja,de azert ki lehet alakitani egy szep kornyezetet kis lakasban is.

2023. márc. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
62%
Én ilyen feltételek mellett inkább az albiban maradnék és kiadnám a kislakást bérbe.
2023. márc. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Az abliba eladta a tulajdonos. 😭 Erre sajnos nem volt pénzem, hogy megvegyem, pedig imádok itt lakni.😭Ez az otthonom😭
2023. márc. 22. 12:50
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Es vettel magadnak egy putrit vagy az is albi?
2023. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Megvettem. Csak ezzel tudom vígasztani magam, meg ismerősök is mind ezt mondják, hogy ez legalább az enyém🤕
2023. márc. 22. 13:01
 7/33 anonim ***** válasza:
92%
Akkor hulye vagy. A vilag legrosszabb donteset hozzad.
2023. márc. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
66%

*hoztad.


Most epp egy hasfajas is az enyem, de ez nem vigasztalna.

2023. márc. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Basszus. Megvenni azért nem kellett volna. Így azért már más a kérdés is.


Vásárlás előtt nem nézted meg a lakókörnyezetet??

Nem szabad ennyi pénzt ilyen könnyelműen kidobni az ablakon, még akkor sem ha sürget az idő.

Inkább albérlet, aztán majd találok kicsit később egy megvételre alkalmas lakást ha mindenképp tulajdonos akarok lenni.


Nagyon elkapkodtad ezt a házvásárlást, ne haragudj hogy ezt írom...

Ez tanulópénznek is túl sok volt.


Hány éves vagy?

2023. márc. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
43%

Lásd benne a lehetőséget, hogy mennyi mindent ki tudsz majd belőle hozni és milyen széppé tudod majd varázsolni. Ha nem is ebben a lakásban éled majd le az életed, akkor is könnyebben, jobb áron tudod majd eladni, ha már nem egy "egyérlyuk" lesz. :)


Nézd meg a Napsütötte Toszkána c. filmet.

2023. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!