Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szabályos egy családi házas...

Szabályos egy családi házas lakóövezetben autószerelő műhelyt működtetni?

Figyelt kérdés

A szomszédom maszek autószerelő, és a házánál dolgozik. Egész nap megy a berregés, kalapálás, a kuncsaftokkal való hangos röhögés, még hétvégén is. Rohadt hangos tud lenni. Éjszakás műszak után sajnos esélytelen a pihenés.

Ez valóban megengedett egy lakóövezetben?


2023. márc. 24. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Ha skótdudázást oktatna magántanárként, az is hangos lenne. Ha kutyája lenne, az is. A szomszédság ilyen. Akinek nem tetszik lakjon tanyán.
2023. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lakóövezetben igen sok helyen tilos hasonló műhelyeket üzemeltetni.

A mi utcánkban is bezárattak egy lakatos műhelyt.

Konkrét választ a helyi jegyzőtől kaphatsz.

2023. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Valószínű ha többen panaszt nyújtanának be akkor bezáratnák.
2023. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Nekem a szomszédom autószerelő és ez a világ legjobb dolga, mert hétköznap nem vagyok otthon, akkor röhöghet a kuncsaftokkal, délután, este meg hétvégén full csend van, ennél jobb szomszédot nem lehetne kívánni. De ha véletlenül otthon vagyok egyáltalán nem hangos, nem zavar. Sőt a másik szomszédom füvet nyír, kakasai vannak, na az hangos...
2023. márc. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az autószerelő műhely az egyik legrosszabb szomszéd, ugyanis a napi több tucat kuncsaft teljesen leamortizálja a szomszédok házai előtt gondosan ápolt közterületet és pofátlanul beállnak a kapubejáróikba is.
2023. márc. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!