Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lakótelep autó jàratás?

Lakótelep autó jàratás?

Figyelt kérdés
Belém àllt egy öregember,hogy ne jàrassam már az autót indításnàl,meg leállításnál. kb 2-2 percet szoktam járatni indításnál,és leállításnàl. egy sportkipufogóvèg van az autón,de egyàltalán nincs olyan hangos hangja,nem ilyen hülyegyerek autó. mindig próbàlok a legkisebb gàzzal elindulni,meg beparkolni,soha nem túràztatom vagy bármi ilyesmi.valószínű nem csak velem van baja,mert tavaly óta 2 emberbe is beleállt,hogy hogy csapkodják a kocsiajtót reggelente amikor mennek dolgozni,és azt akarta hogy ne a lakótelep parkolójába parkoljanak.veletek történt hasonló?hogy oldottàtok meg?én megpróbàlom elkerülni a konfliktust amennyire csak lehet,mert ezek képesek rászállni az emberre főleg egy ilyen kis településen,de akkor is van egy határ.amikor én megyek dolgozni,vagy jövök munkàból,kb 20 autó,és busz ment már el a lakótelep mellett,azt ne mondja nekem,hogy ha azokra nem kelt fel,akkor pont arra fog,amikor én beindítom az autót,és 2 percig járatom.jelenleg azt làtom az egyetlen megoldásnak,hogy megpróbálok minél távolabb parkolni az “ő” tömbjétől,de sokszor muszák vagyok oda parkolni,mert csak ott van hely.azt meg biztos nem fogom csinàlni,hogy az 500 mèterre lévő bolt parkolójàba parkolok egy ilyen k*csög miatt. attól az egytől félek,hogy megrongàlja az autót. veletek történt hasonló?hogy oldottàtok meg.
2023. márc. 24. 22:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
33%
Turbó miatt járatod?
2023. márc. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos én megertem az öregembert. Van egy motoros nálunk is. Semmit nem csinál szerencsétlen, sportkipufogo vég sincs a motoron. Viszont minden reggel arra ébredek, hogy rezeg az ablak, járatja a motort. Ilyenkor a gyomrom is görcsbe randul.


Ha beindítana és elmenne azonnal, sztem én nem ébrednek fel. De ő is 2-3 percig járatja. Pedig én legfelső emeleten (4-en) lakom.

2023. márc. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
turbó miatt szoktam leàllítàsnál,de ràjöttem,hogy azt el tudom engedni,mert kb be se tölt a turbó amíg hazaérek melóból.De indítàsnàl,főleg hideg időben muszáj vagyok 2-3 percet jàratni,és fogom is,mert pl 2 hete is még le volt fagyva az ablak,és kellett 3 perc mire leovadt valamennyire.
2023. márc. 24. 22:55
 4/26 A kérdező kommentje:
2-es,ez a remegő ablak azért túlzás szerintem. ahhoz már nagyon hangosnak kell hogy legyen.de az enyém egyàltalán nem ilyen.és nehogy màr nem kel fel arra,amikor elmegy 3-4 ikarus bus hajnalba,mert a főút mellett van a lakótelep,és pont majd az a 2 perc miatt kel fel amíg elindulok. ez az öreg 2 ember is betalàlt,mind a 2 kocsi teljesen halk volt,ott az volt a baja,hogy reggel amikor mennek dolgozni,akkor csapkodják a kocsiajtót.
2023. márc. 24. 22:59
 5/26 anonim ***** válasza:
69%
Jól van, akkor legyen neked igazad.
2023. márc. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%

Azért teljesen más, amikor elmegy a ház előtt egy jármű, és teljesen más, amikor ott nyomod az ablaka alatt 2 percig. A motor rezgő, búgó hangja igenis rohadtul idegesítő, amikor még aludna valaki.

Jó is az ilyen szomszéd.

2023. márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
"kb be se tölt a turbó amíg hazaérek melóból." Mondsza! Milyen távolságra van a munkahelyed? 10 perc séta? De te azért csak csak az autoddal mész? Áruld el, ha tankolnod kell, akkor ezt a leállás-indulás több perces járatást hogyan oldod meg? Nem küldtek még el valami melegebb helyre? (Egyébként is ez olyan turbo öskor szertartás. Az utobbi 100 évben ez már csak olyan babona,:-)
2023. márc. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
igen,nyílvàn nem azért kel fel,mert nyugdíjas,és egésznap otthon van,és jó dolgàban màr nem tud mit csinàlni,csak beleàllni mindenkibe,de 5-ös ahogy te írtad,legyen neked igazad.Akkor még is mit csinàljak? parkoljak le egy 500 méterrel tàvolabbi parkolóba,egy ilyen bolond öreg kedvéért?érdekes senki mást nem zavar,érdekes màstól még nem hallottam,hogy arról beszélt,hogy milyen idegesítő amikor becsukjàk az ajtót amikor mennek dolgozni.érdekes, én még soha nem keltem fel autóra,amikor az normálisan kiàllt a parkolóból.
2023. márc. 24. 23:09
 9/26 A kérdező kommentje:
kedves 7-es,egy hónapban egyszer maximum 2x tankolok. a munkahelyem kb 3km-re van,a kedvedért nem fogok esőben,hidegben,vagy tökmindegy hogy milyen időben gyalog menni vagy biciklivel. van még valami kérdésed?
2023. márc. 24. 23:12
 10/26 anonim ***** válasza:
88%

"érdekes, én még soha nem keltem fel autóra,amikor az normálisan kiàllt a parkolóból."


Arra nem is. De ha ott pufogteted két percig, arra fel fognak.

2023. márc. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!