Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lakótelep autó jàratás?

Lakótelep autó jàratás?

Figyelt kérdés
Belém àllt egy öregember,hogy ne jàrassam már az autót indításnàl,meg leállításnál. kb 2-2 percet szoktam járatni indításnál,és leállításnàl. egy sportkipufogóvèg van az autón,de egyàltalán nincs olyan hangos hangja,nem ilyen hülyegyerek autó. mindig próbàlok a legkisebb gàzzal elindulni,meg beparkolni,soha nem túràztatom vagy bármi ilyesmi.valószínű nem csak velem van baja,mert tavaly óta 2 emberbe is beleállt,hogy hogy csapkodják a kocsiajtót reggelente amikor mennek dolgozni,és azt akarta hogy ne a lakótelep parkolójába parkoljanak.veletek történt hasonló?hogy oldottàtok meg?én megpróbàlom elkerülni a konfliktust amennyire csak lehet,mert ezek képesek rászállni az emberre főleg egy ilyen kis településen,de akkor is van egy határ.amikor én megyek dolgozni,vagy jövök munkàból,kb 20 autó,és busz ment már el a lakótelep mellett,azt ne mondja nekem,hogy ha azokra nem kelt fel,akkor pont arra fog,amikor én beindítom az autót,és 2 percig járatom.jelenleg azt làtom az egyetlen megoldásnak,hogy megpróbálok minél távolabb parkolni az “ő” tömbjétől,de sokszor muszák vagyok oda parkolni,mert csak ott van hely.azt meg biztos nem fogom csinàlni,hogy az 500 mèterre lévő bolt parkolójàba parkolok egy ilyen k*csög miatt. attól az egytől félek,hogy megrongàlja az autót. veletek történt hasonló?hogy oldottàtok meg.
2023. márc. 24. 22:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, itt pedig veled van a probléma, nem is kicsi, fogadd el! Süt a hozzászólásaidból az arrogancia, mások lenézése, a kicsinyes rosszindulat. Ráadásképp még rengeteg ellentmondás is van abban amiket állítasz. Idézek párat és kifejtem bővebben:


"Belém àllt egy öregember" = Szólt az egyébként jogos panasz miatt, hogy ne túráztasd a motort az ablaka alatt.


"egy sportkipufogóvèg van az autón,de egyàltalán nincs olyan hangos hangja,nem ilyen hülyegyerek autó" = Már nem azért de az összes debil hangoskodó szomszéd is pontosan ezzel szokott érvelni mindenkinek, legyen az szomszéd, vagy épp a rendőr, hogy nem, ő nem hangos, az ottlakók az idióták. Sokszor ezt maguk is elhiszik. De kérdem én, ha nem a hang miatt, akkor mégis mi okból raktad te rá a sportkipuffogót? Biztos nem gyárilag árulják így!


",kb 20 autó,és busz ment már el a lakótelep mellett,azt ne mondja nekem,hogy ha azokra nem kelt fel,akkor pont arra fog,amikor én beindítom az autót,és 2 percig járatom" = Tipikus jellemtelen kiforgatás, nyilván azokon nincs idióta sportkipuffogó és nem zajonganak! Meg egyáltalán hogy jön ide a forgalom, ők nem az ablaka alatt berregnek perceken át feleslegesen! Egyébként én ezt a 2 percet is erősen megkérdőjelezném hogy valóban csak annyi, azalapján amilyen a hozzáállásod.


"jelenleg azt làtom az egyetlen megoldásnak,hogy megpróbálok minél távolabb parkolni az “ő” tömbjétől" = Tehát mások elé állsz és még neked áll feljebb, értem.


"egy ilyen k*csög miatt" = Jogos kritikát fogalmazott meg feléd, még az is lehet hogy csak kérés volt, de máris ő a probléma sőt az ellenség, értem.


"2-es,ez a remegő ablak azért túlzás szerintem. ahhoz már nagyon hangosnak kell hogy legyen.de az enyém egyàltalán nem ilyen" = A cukimuki pitbullkutyus se olyan a gazdája szerint, aztán amikor mégis széttépi az utcán a nénit akkor megy a hápogás. Ha mindenki más azt mondja, akkor fogadd el hogy igen, az!


"igen,nyílvàn nem azért kel fel,mert nyugdíjas,és egésznap otthon van,és jó dolgàban màr nem tud mit csinàlni,csak beleàllni mindenkibe" = Érvénytelenítsük és szidjuk aki kritikát fogalmaz meg velünk szemben, főleg ha mi magunk ártunk neki. Bizonyára nincs igaza sőt még az ő k*rva anyját. Tipikus.


"érdekes, én még soha nem keltem fel autóra,amikor az normálisan kiàllt a parkolóból." = Ez lenne itt is a cél, tehát NE járasd és túráztasd a motort a házak alatt, a hülyegyerek sportkipuffogót meg talán le kéne szedni végre!


"de ha ezért is szólni mer,komolyan szájba vàgom" = tedd meg majd jól feljelent és járhatsz bíróságra, mivel öreg, simán 8 napon túli sérülés is lehet belőle ha elesik. De veled semmi baj, bizonyára nem agresszív barom vagy. Hiszen te magad is megmondtad...


"nektek azt kívànom,hogy legalàbb 5 percig jàrassanak egy minél hangosabb autót koràn reggel,ha mer ti is ilyen okosak vagytok" = Jóindulat amiről korábban is beszéltem.


Az meg a ráadás hogy itt többen is leírták értelmesen neked a megoldást, hogy nem kell járatni az autót, tévhit és tudatlanság! De arra is csak ment a hőbörgés.

2023. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
igen velem van a problèma. vègig sem olvastam amit írtàl,mert semmi értelme.itt nem a kipufogón van a hangsúly. úgy is tervezek dízelre vàltani,és télen jàratni fogom 2-3 percet, ha tetszik ha nem,mert ilyen èrtetlen senkihâziak miatt nem fogom megölni az autót, ha nem tetszik van füldugó.és egy dízel sem lesz semmivel halkabb,mint a mostani autóm.
2023. ápr. 2. 18:24
 23/26 A kérdező kommentje:
rászántam magam,elolvastam,de kár volt.itt. néhàny kérdést elolvasva mindig elcsodàlkozom,hogy mennyi debil állat él köztünk,és itt is mennyi van.köszönöm hogy kielemezted amiket írtam, és egy akkora f*szàgot írtàl a teljes történet ismeretènek hiànyàban, hogy az hihetetlen. mi az hogy túràztatni?nekem az azt jelenti, hogy nyomkodom a gàzt üresben, de úgy làtszik én tudom rosszul,és a motor melegítèse is annak szàmít az ilyen debilek szerint
2023. ápr. 2. 18:31
 24/26 A kérdező kommentje:
arról nem beszèlve,hogy fogalmad nincs arról,hogy hogy van itt a parkoló.a debil agyaddal kitalàlsz olyat,hogy ha nem elé àllok,akkor majd zavarok màsokat.elsősorban örüljön annak,hogy megpróbàlok nem elé àllni,mert ez közterület,és oda àllok ahova akarok,ha tetszik neki ha nem.és én vagyok a hülye hogy egyàltalàn ezzel foglalkozok, mert bàrkivel beszéltem erről,mind azt mondta,hogy ő túràztatnà az autót màr csak azért is. vàrom erre is az elemzést a debil agyaddal
2023. ápr. 2. 18:36
 25/26 anonim ***** válasza:
92%

Csak engem igazolsz ezekkel a jellemtelen és hitvány válaszokkal is, amiket megengedtél magadnak a 23. és 24.es kommentedben, kérdező.


Tehát eljutottunk oda hogy az öreg bácsi aki jogosan szólt neked, de mostanra mindenki más is aki nem ért egyet veled, az értetlen senkiházi, aki kizárólag a te drága és szent autód romlását akarja. A másik dolog, ha te már eldöntötted hogy dízel lesz és csakazértis 2-3 percig fogod járatni idegesítve az ottlakó embereket, akkor minek tetted fel a kérdést?


A sportkipuffogó meg véletlen sem probléma, hiszen azt te magad állítod, ezért ez így van és kész. Érdekes mód, a magadféle néhány feltünési viszketegben szenvedő zajongókon kívül ezeket mindenki egységesen le szokta nézni és elítélni, mint felesleges zajongást! Sajnos minden lakóközösségbe odaeszi őket a fene mostanra, de nem szokták szeretni elárulom.


A személyeskedésekbe már bele se megyek. Viszont ami külön figyelmet érdemel, hogy egyik pontomra se tudtál érdemben válaszolni, hiába, a tényekkel nehéz is vitatkozni. A magadféle sötét parasztok ilyenkor szoktak személyeskedni és támadni, nagyon jól hozod itt is ezt a papírformát. Nem irigylem a szomszédaidat, és nem csoda hogy a többség nem mert szólni neked eddig hogy ne zajongj, látják rajtad hogy semmi értelme nem lenne, maximum agresszív hőbörgésre vagy piti bosszúzós csakazértis rátevésre futná tőled. És azalapján amit írsz, nem is tévednének!

2023. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Mindíg van olyan aki a csendet szereti. Pl én is. Zavar engem is a motor zúgás csak én nem szólok be miatta max ha már negyed órája berregteti az idióta. Egy telepen annyi ember él együtt, hogy egy fokig muszály tolerálni a hangokat, különben bekattansz mert mindíg van valami.
2023. ápr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!