Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi volt az eddigi legijesztőbb...

Mi volt az eddigi legijesztőbb esemény, amit más emberek miatt (tehát nem paranormális történéseket értek ezalatt) kellett átélned az életed során?

Figyelt kérdés

2023. márc. 30. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
A szemben lévö házból egy nö kiugrott a 4. emeletröl, éppen az erkélyen voltam, de háttal a másik házhoz, a csattanásra fordultam meg - egyszerüen borzasztó volt
2023. márc. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
89%
Anyám hisztériás rohamai gyerekkoromban, felnőttként cserbenhagyásos gázolás.
2023. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
88%
1. Úristen. Én már csak a letakart testet meg a vértócsát láttam egy ilyen után, mégis hetekig álmodtam vele, a 10 emeletesről ugrott le valaki...
2023. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

A legborzasztóbb az volt, hogy még élt az illetö, a mentösök még beszéltek is vele.

De nekem is jó idöbe telt, mire kiment az a hang a fejemböl, meg a látvány.

2023. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Ez még folyamatban van: vannak körülöttem olyan "emberek", akik imádják kihasználni a helyzeteket: ami mozdítható, viszik, de leginkább kaja, amit visznek. Mániájuk a lejmolás, még akkor is, ha a hűtője fullon van.
2023. márc. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
A testvérem öngyilkossága. Nem láttam, megnézni se akartam, de hát szépen összeomlott akkor az egész életünk. Aztán egy cserbenhagyásos gázolás tanúja voltam, ahol kutyájával ütöttek el valakit a zebrán. Ő túlélte, a kutyus felugrott, elrohant, a lábamnál esett össze és halt meg. Én voltam az utolsó ember, aki simogatta. Anyám hisztériás rohamai nekem is maradandó emlékek, televízió, tükör, jeggyűrű összetörése és saját ereinek a vagdosása, jól megtanította a testvéremet a dühkezelésre. Na szóval volt néhány.
2023. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Apám előttem esett össze és azonnal meghalt szívnfarktusban. Újraélesztésnél már semnire se reagált. Mai napig előttem a halott arca, a fennakadt szemei.
2023. ápr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!