Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Győri Wolt és Foodpanda...

Győri Wolt és Foodpanda biciklis futárok! Mesélnétek Győr rosszabb környéki élményeitekről?

Figyelt kérdés

Ért-e titeket valamilyen atrocitás, esetleg lopás?

Légyszi osszátok meg tapasztalataitokat és azt is, hogy hogyan tudnék ezek ellen védekezni?

Most fogom kezdeni a futárkodást és ez az egy parám van, hogy például a Kossuth utcán simán elhordják a bicomat amig beviszem valahova a rendelést vagy esetleg belémállnak.

Melyik területek ezek Győr területén, ahol extrán oda kell figyelni?



2023. ápr. 15. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a Kossuth utcán és a Ban Aladaron kell felned, az Árkád és vasútállomás/vidéki környékén sokkal szarabb a helyzet.
2023. ápr. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Adyváros, Marcalvárosok, ott is lazán ellopják a cangádat. Belvárosban is nagyon sok a suttyó debil. Gyakorlatilag bárhol ellophatják, sőt nekem pont Gyirmóton törték fel a kocsimat...
2023. ápr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet kicsit későn írok. Szerintem ha ennyire félted, amit meg tudok értni, azt javaslom, hogy akkor inkább zárd le egy kicsit messzebb a bicódat. Ez a nagy előnye Győrnek, hogy viszonylag gyalog is könnyen be lehet járni a legtöbb távot. Azon a +10 percen amit sétával töltesz még nem fog az a veszély fenyegetni, hogy késel, de legalább nagyobb biztonságban tudhatod a bicikliset, minthogy egy kevesbbé biztonságos helyen zárjad le.

Meg tudlak érteni, mert tényleg van 1-2 hely Győrben azért ahol lehet érdekes és nem túl bizalomgerjesztő figurákat, arcokat látni.


Ha meg kéregetők jönnek akkor mond azt m, hogy mindig kártyával fizetnek meg hazudd be nekik, hogy ti futárok nem hordhattok magatoknál kézpénzt. Az még lehet egy megoldás, ha ilyen helyre mész esetleg összebeszélsz egy másik futárral, hogy mikor valamelyik ép ráér, mert nincs rendelése vagy belefér egy kis kitérő akkor menjetek ilyen helyekre párban és az egyikőtök lentmarad őrizni a bicikliket amíg te felviszed valamelyik lakásba a rendelést

2023. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igyekezz minél több rendelést amúgy ha megtudod oldani Révfaluba felvenni. Ott szinte biztos, hogy nem éri kár a bicódat. Pl az egyetem környékén nyugodtan lezárhatod, volt hogy egész nap otthagytam, csak éjszaka mentem érte és senki még csak hozzá sem nyúlt.


Ezek jutottak így eszembe most hirtelen

2023. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!