Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Társasházban élőktől kérdezem:...

Társasházban élőktől kérdezem: ha a folyosón valamilyen zajt vagy beszélgetést hallasz, általában ki szoktál nézni, hogy mi az?

Figyelt kérdés
Vagy kinézel a kitekintőn keresztül, vagy ki is nyitod az ajtót? Én egyáltalán nem szoktam.
2023. ápr. 15. 12:45
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
45 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Ha konkrétan az ajtómat, ablakomat piszkálják (akár csak nekidőlnek beszélgetés közben - ezt bentről nem lehet megállapítani), akkor igen, persze, megnézem, hogy mi folyik ott. De egyébként eszembe nem jutna, van más dolgom is.
2023. ápr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nem vagyok kukkolós nyugger.
2023. ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Hallgatozni szoktam, hogy nem eg-e a haz vagy csotores, es ha szokasos beszed, akkor leszarom, vagy ha tul sokaig hangosak es bunkok, meg duhongok is, de nem az ajtonal.
2023. ápr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kitekinto az ajtomon, mondjuk jo lenne, neha kineznek azert, de egyebkent nem nagyon izgat, mi folyik kint, csak ha mondjuk gyanus zajokat hallok, akkor lehet hasznat vennem.
2023. ápr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Néha igen.
2023. ápr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szokatlan zajt hallok vagy hangosabb beszélgetést, vitatkozást, akkor igen.
2023. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Mivel akad néhány patkány szomszéd aki imádja a háta mögött kibeszélni a másikat, így igen, ha meghallom épp az egyik ilyet, akkor szoktam fülelni. Nem árt tudni épp kit vádol mivel, volt már hogy engem is, szóval nem egy hátrány képben lenni ezekről, önvédelemből.

Rongálások is fordultak már elő, sunyi módon otthagyva a nyomokat és a kárt. Szóval ezért sem árt figyelni, ha nem akar az ember végül egy lelakott, szemetes és tönkretett lépcsőházat.

2023. ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

8-as, tipikus ostoba senkiházi vagy, aki a hatalmas arca mellett még arra se képes hogy értőn szöveget értelmezzen. Megírtam hogy akkor szoktam kinézni, amikor az a bizonyos patkány szomszéd épp hangosan másokat szíd a lépcsőházban. Engem is, másokat is, hazugságokkal rágalmazva. Az hogy te fogyatékos vagy és nem érted ami oda van írva, az a te bajod, legalább ne kürtöld világgá te szerencsétlen.

A lepontozókról meg annyit, hogy valószínű jópáran megszólítva érezhetik magukat úgy látom. Egyre több az igénytelen ember aki kárt okoz, és jellemtelenül nem vállalja be vagy takarítja fel hanem otthagyja, sőt, még annak a k*rva anyját aki szól neki. Tipikus...

Az meg a ráadás hogy talán nem a lépcsőházban kéne társasági életet élni és óbégatni, ahol a visszahang mindent felerősít, és zeng tőle minden, másokat zavarva. Dehát ilyen ez, "egyszerű emberek". És persze az arc, na az hatalmas...

2023. ápr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert többnyire a gondok és purdéjai csinálják a feszkót, mint mindig, azt meg meg tudja a zember különböztetni. 1* egy részeg valaki akart bejönni a folyosóajtónál, de nem érdekelt.
2023. ápr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam, de mondjuk ez egy kis társasház normális lakókkal, senki nem áll le üvöltözve veszekedni, hangosan órákig trécsikélni meg ilyenek.
2023. ápr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!