Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lakótárssal milyen élni?

Lakótárssal milyen élni?

Figyelt kérdés
Általában milyen a lakótársi viszony? Jól is ki lehet egymással jönni vagy inkább az a jellemző hogy egy ideig megtűrik egymást amíg nincs jobb?

2023. ápr. 24. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
El lehet lenni. Ha annak közös helységek mint pl fürdő, akkor kell egy kis idő mire kialakult, hogy ki mikor használja reggel, vsgy épp este, de nem vészes, ha kicsit alkalmazkodik az ember
2023. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Legalább tudtok szexelni
2023. ápr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk abszolút változó. Ha mindannyiunknak rossz kedve van, akkor isten irgalmazz, ha jó, akkor meg azért :D
2023. ápr. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Szar. 2x probaltam, de inkabb egyedul. Legjobb haverommal is oltuk egymast. Csak a szobad a "tied" es egymashoz kell alkalmazkodni..
2023. ápr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Én nem szerettem lakótársakkal lakni, közös szobám volt az egyik csajjal, aki soha nem csinált semmit, csak feküdt egész nap. Én késő estig dolgoztam, mikor hazaértem, hullafáradt voltam, és mivel ő egész nap otthon volt, mert ,,tanult", ezért nekem öntötte ki a szívét. Az volt a mák, hogy sokszor már szerdán vagy csütörtökön hazament ő is, meg a külön szobában lakó lány, szóval csomót voltam egyedül. Most, 30 évesen már képtelen lennék lakótársakkal lakni.
2023. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Ez csak tőled és a lakótársadtól függ. Én közel négy éven keresztül laktam egy lánnyal (én is az vagyok), aki szintén egyetemista volt és egy korosztály is voltunk. Vele hamar megtaláltuk a közös hangot, mindig takarított maga után (a konyha és a fürdő volt közös), és jól elbeszélgettünk mindenről, ha úgy alakult. Persze, neki is voltak rossz szokásai, pl. rendszeresen nem kapcsolta le a lámpát a konyhában és hasonló apróságok, de azok alapján, amiket mások lakótársairól olvasok, én nagyon jól jártam. Viszont volt egy másik lakótársam, aki rendszeresen felhozta a pasiját, már konkrétan nálunk lakott, hajnali 2-kor mentek ki a szobából sütni, és nagyon szerette a fűtést is levenni, hiába kértem, hogy ne. Nekem is bőven elég volt ez a 4 és fél év lakótársakkal, de nem feltétlen lesz rossz a viszony.
2023. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!