Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Társasházban ugye annak nem...

Társasházban ugye annak nem kell vagy illik köszönni aki oda sem fordul feléd rádnézni pedig hallja, hogy jössz/ott vagy?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 25. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Azért, mert a másik egy tapló paraszt, nem muszáj lesülyedni az ő szintjére.
2023. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Senkinek sem kell köszönni, csak annak akit ismersz.
2023. ápr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2x,3x megpróbálom a köszönést, ha nem fogadja, akkor onnantól kezdve nem köszönök, akkor sem, ha utána az illető köszön. Amikor nem köszönök, soha nem fordítom el a fejem, hanem az arcába nézek.
2023. ápr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki nem köszön vissza annak értelemszerűen nem köszönsz többet.
2023. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én se köszönök mindenkinek a társasházban.Ha valaki nekem nem köszön akkor többet én se köszönök neki.
2023. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem köszönök a drága szomszédomnak, aki majdnem a képembe vágta az üvegajtót, ki tudja miért.
2023. ápr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Alap köszönési szabályok, idősebbnek, nőnek előre köszönsz, ha odafordul, ha nem. Te köszönsz rá. Nem olyan bonyolult ez. Nem kell megvárni míg teátrálisan felkészül valaki a köszönésed fogadására egy ilyen helyzetben.

Nyilván ha ezek után sem viszonozza a köszönést, akkor nem kell tovább erőltetni.

2023. ápr. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En mindig koszinok,mert lehet,h halkan koszon. Nem akarok megserteni senkit . Legutobb is rokonom mondta,h o hallotta koszonni a szomszedom.
2023. ápr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!