Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Igazak a rémhírek?

Igazak a rémhírek?

Figyelt kérdés
A Keleti Pályaudvar környéke avagy az aluljáró tényleg veszélyes?

2023. máj. 15. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Hát, ott elég magas az ezer főre jutó orkok száma az biztos.
2023. máj. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem igazak. Minden este 22:30-kor jár le a munkaidőm. Onnan megyek haza. Soha nem volt problémám.
2023. máj. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Sokat jártam/járok arra, soha nem volt semmi vész. Persze azért nem árt nyitott szemmel járni, max egyik fülben füles stb, de ez Budapesten kb mindenhol igaz
2023. máj. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer egy ipse késsel akart pénzt kérni buszra egy kollégámtól aki amúgy jól megtermett emberke. A tagot úgy felkente a falra mint a legyet, csóró srác azóta is biztos a klotyón ül. Szóval igen, ha modortalanul akart pénzt kérni pórul járhatsz.
2023. máj. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

Gusztustalan egy hely, okádhatnékom támad már a gondolattól is, hogy valaha napi rendszerességgel átkeltem rajta. A felszínt ritkán közelítettem meg, csak a 2 metró közti átszállásra használtam, de még így is. Minél közelebb mész a felszínhez, annál több a mocsok, a szenny. Fizikailag és emberileg is. Azt hiszem minden egyes alkalommal, amikor arra jártam, láttam valami kiemelten undorító dolgot. Persze, ha az ember tud szemellenzősen közlekedni, akkor nincs ilyen problémája. Belém kötni sohasem kötöttek, sem itt, sem máshol Budapesten, valószínűleg ennek az az oka hogy kulturált helyen laktam, a slum-ökben meg soha nem dekkoltam, igyekeztem minél hamarabb átvágni rajtuk.

P.S. szavaimban semmi nagyzolás, annál több együttérzés. Minden tiszteletem azoké, akik ezt bírják, akik kénytelenek ezeket az állapotokat elviselni, akik nem pattanhatnak be egy SUV-ba mint azok a szemétládák akik ezeknek az állapotoknak az igazi felelősei...

2023. máj. 16. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Milyen undorító dolgot?
2023. máj. 16. 06:41
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Lépcsőre h*ggyozó roma srác, 100 m-ről bűzlő hajléktalan, emberi ürülék az aszfalton... soroljam?
2023. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ez nagyon gusztustalan 🤮

Nekem azt mondták, hogy leuthetnek, kirabolhatnak stb ez mennyire igaz?

Én nem este mennek az aluljáróba hanem reggel és délután és csak annyira, hogy kierjek a varoba visszafelé pedig a vonathoz.

2023. máj. 16. 10:25
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt szerintem, főleg akkor és annyi idő alatt ahogy írod, azért ahhoz elég nagy tömeg van meg néha zsernyákok is.
2023. máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem még atrocitás nem ért a Keletinél, de kerülöm. Alja emberek gyűjtőhelye, mint minden pályaudvar általában. Napközben rengeteg ember megfordul ott, nem kell félni tőle. Éjjel szerintem könnyebben betalálhat valaki, főleg ha egyedül vagy.
2023. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!