Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miskolcon milyen környéken...

Boni kérdése:

Miskolcon milyen környéken érdemes lakást bérelni? Bármi fontos tudnivaló ha Miskolcra szeretnék költözni?

Figyelt kérdés

Gondolkodom rajta hogy Miskolcra költözöm, de csak párszor jártam ott, illetve egy ismerősöm sincs arra, ezért kb teljesen vakon vagyok-e téren.

A kérdés számomra azért fontos, mert 20 éves lány vagyok, ráadásul ha arra kerül a sor hogy költözöm, akkor azt egyedül tenném.

Jöhet hideg-meleg vélemény/tapasztalat, csak normálisan legyen megfogalmazva. Nekem igazság szerint szimpatikus a város, Eger lenne még hozzám közel, de nem nyerte el a tetszésem az alatt a hat év alatt míg ott tanultam.

A válaszokat előre köszönöm:)



2023. máj. 31. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Avas, Pereces, Lyukó, Szondi, Újgyőri főtér környéke a rézbőrűek miatt felejtős.

A belvárossal meg az a baj, hogy nyüzsgő, zajos, büdös.

Talán Diósgyőr, Majláth, MArtinkertváros a legkellemesebb környék.

Üdv, Diósgyőrből :D

2023. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Messze nem olyan rossz, mint amilyennek mondják azok, akik borsodoznak, de sose jártak erre. Diósgyőr városrészt kifejezetten szeretem, ha költöznék akkor oda, ha lehetne akkor Berekalja.
2023. máj. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Inkább gyere Ausztriába.
2023. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, 2-es voltam, Görömbölyön ritkán járok, de azt se látom rossz környéknek.
2023. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Nem írtad, hogy hova költöznél, és mennyiből.


Szobát bérelnél 50ért, lakást xért, vagy rádszakadt a hagyaték és 200 millióból tudsz venni egy házat?


Hiába ecseteljük/szidjuk neked Görömbölyt stb ha ott nincs számodra megfelelő ingatlan

2023. máj. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Lakást szeretnék bérelni ~100ezerért. eddig fb csoportban néztem a hirdetéseket. pont azért kérdem mert a válaszokat figyelembe véve tudnám eldönteni hogy egy szimpatikus lakás jó környéken van-e.
2023. máj. 31. 21:31
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

A Vologda városrész, illetve a felette lévő utcák elég jók, közel van a belváros, nem kell fél órát a buszon/villamoson zötykölődni, vagy a dugóban ülni, szép időben gyalog is leérsz 20 perc alatt. Árakat nem tudok mondani, én nem ott lakom, csak azonna környéken van a munkahelyem. Szépen be van építve fákkal a bérházas övezet.


Az Avasnak sem minden része rossz, illetve rég nem olyan rossz, mint a híre. Rég kilakoltatták már a "fészekrakókat". Szilvás, Áfonyás utca és környéke, ami nem olyan jó arrafelé.


Az Avasnak

2023. máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Egyetemre fogsz járni vagy dolgozni szeretnél?


Ha egyetem akkor diósgyőrt annyira nem ajánlom, a maga 45-60 perc menetidejével.


Avas 3. Ütem kulturált. Az a Jezsuita gimnázium felett van, ha elindulunk az avasi tescotól.

2023. jún. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!