Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem vagyok elég toleráns?

Nem vagyok elég toleráns?

Figyelt kérdés

Tavaly a szomszédomban autószerelő műhely nyílt, és azóta konkrétan mindennapos, hogy a kliensek az én kapum elé parkolnak. Nem havi 1-2 alkalommal fordul elő, hanem minden kibszott nap! Hónapogik elnéztem, nem szóltam semmit, ha útban volt, akkor csak felhívtam a szomszédot, hogy vigye el az autót, mert be/ki szeretnék hajtani. Végül nagyon megelégeltem, mert ha néha ha sietnem kellett, akkor is 5 percet kellett várnom, mire eltakarítja a kapum elől a kotlákat. Igaz, nem sok az 2-5 perc, de hónapokon át összegyűlik. Olyan is volt többször, hogy a barátnőm nagybevásárolt, aztán a sarokról kellett gyalog 15 perc alatt behordani a cuccokat, mert a saját házam nem lehetett autóval megközelíteni. Legutóbb pont siettem és valami miatt ideges is voltam, akkor már kicsit kiabálva mondtam a szomszédnak, hogyha mégegyszer akadályozza a behajtást akkor hozok egy traktort és mindent félre seprek.

Erre azt mondja, hogy igazán tekintettel lehetnék arra, hogy neki ez a megélhetése, és csak felfújom a dolgot, mert ez nem olyan nagy dolog ami miatt problémázni kellene.



2023. jún. 1. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Ez elvi kérdés.

Legközelebb a köztereseket hívd, majd ők elszállítják az akadályt.

2023. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez megélhetés, akkor biztosítson parkolót az ügyfeleinek. Neked semmi közöd hozzá.

Az még szerintem oké, ha az utcában parkolnak, foglalják ugyan a parkolóhelyet, de hogy a házad bejáratát eltorlaszolva? Egyrészt, amit tapasztaltál, mi van, ha sietsz, másrészt, mi van, ha ne ajd' Isten mentőt kell hívni hozzád, vagy a barátnődhöz? Majd cipelik a hordágyat a sarokig, értékes perceket veszítve, mert a szomszéd ügyfelének a skodája épp ott van tárolva?

2023. jún. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindennapos szabálysértésről beszélünk. Ha rábólintottál volna, akkor érthető lenne. Nem te kell biztosítsd a megélhetését. Legkésőbb a második hívásodkor tisztában kellett legyél vele, milyen extrém vastag arcbőrrel van dolgod. Minden megengedett ezek után.
2023. jún. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mondjuk már rég rájuk hívtam volna a köztereseket ők megoldják.


Nem az én bajom az ő meglhetése, de ha a kapum elé parkolnak, akkor elvitetem az autót - vagy bármilyen szrt hajigál pda.

2023. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!