Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Jól cselekedtem?

Jól cselekedtem?

Figyelt kérdés

Ismert ember vagyok. Este le szoktam parkolni a háztömb elé, ahol lakom. Pár napja azt vettem észre hogy a kocsimon az ablaktörlő lapátok fel vannak állítva, pedig én nem úgy hagytam.. Első ilyennel nem foglalkoztam de ma megint úgy volt. Van egy mondás hogyha valami először megtörténik az lehet bármi de másodszor már nem véletlen. Nagyon kellemetlenül érzem magam, egyrészt hogy valaki figyel, tudja hol lakom, másrészt meg pofatlan szar dolog h hozzányúlkál a tulajdonomhoz. Én se nyúlok máséhoz.

Ma este írtam egy levelet amiben ez áll “kedves idegen! ******* a telefonszámom. Ha bármi gondod van, itt tudod megbeszélni velem ahelyett hogy a TULAJDONOMHOZ nyúlkálsz!”

Összehajtottam és betűztem az ablaktörlő lapátom mögé. Most még tuti úgy van, egyenlőre varok, hogy reggel el lesz mozdulva v nem.


Amennyiben nem volt jó döntés akkor mit kéne tennem? Kurvára bosszant hogy valaki hozzányúl a kocsimhoz, legközelebb majd az jön hogy a gumikat szúrja ki szórakozásból? Az a gond h nem tudok mit tenni mert fent vagyok a lakasba es alszok meg nem latok ra a kocsimra.



2023. jún. 5. 22:43
A kérdező szavazást indított:
Jó döntés volt
Nem volt jó döntés
19 szavazat
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Most még be tudom szedni ha esetleg rossz ötlet ez.
2023. jún. 5. 22:46
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól tetted!


(Bocsi, miért fontos, hogy ismert ember vagy?)

2023. jún. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mert lehet hogy ezért szállt rám. (A kocsim is ismert).
2023. jún. 5. 22:47
 4/21 A kérdező kommentje:
Sokan nem szeretnek
2023. jún. 5. 22:47
 5/21 anonim ***** válasza:
Ismert? Énekes vagy mi vagy?
2023. jún. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Tiktokos
2023. jún. 5. 22:48
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít ki vagy, nem is valószínű hogy ez a személyednek szól. Sűrűbben lakott helyeken állandó a háború a parkolóhelyekért, és vannak önjelölt idióták akik így próbálnak üzenni. Lehet valakinek a kedvenc kis helyére parkoltál be.


Második alkalom után harmadjára is érdemes beparkolni, és éjszakára bekamerázni a kocsit, hogy tudd kit keresel. A negyedik alkalommal pedig megvárni, és addig ü

2023. jún. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Sajnos 2 különböző helyen álltam mindkét alkalommal. ☹️
2023. jún. 5. 22:51
 9/21 anonim ***** válasza:
Ne agyald túl, korrekt módon cselekedtél! :)
2023. jún. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2023. jún. 5. 22:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!