Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ez a nő a videóban nem fél?...

Ez a nő a videóban nem fél? Ti lennétek a helyében?

Figyelt kérdés

Szinte csak ő az egyedüli fehér ember a videóban, a videó vége felé még látni két fehér férfit, de kb. ennyi is.

20:28-nál látható:

[link]

Ti bevállalnátok ott járkálni az utcán?



okt. 12. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem érthetö a kérdés. Egy afrikai országban miért gond, ha afrikaiak vannak többségben?

Másrészt miért kellene félnie? MO-on sem kell egyetlen feketének sem félni azért, mert a többség fehér!

Ne hülye propagandákra hallgass, a valóság nem az, amit ott nyomnak

okt. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Vannak ennél gázabb helyek Magyarországon, meg máshol Európában. Nem élnék ott, aki tehette, gondolom már elment a fehérek közül, de szerintem ez egy kifejezetten jó Resznek számíthat ott.
okt. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1

A magyar konzulátus például kifejezetten írja, hogy lehetőség szerint ne látogassuk meg Pretoria-t vagy Johannesburg-ot, vagy ha igen, akkor a lehető legkevesebb időt töltsük el ott.

okt. 12. 19:10
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

#3:

És? Most akkor ettől kötelezően be kéne szarni?

Nekem van egy Pesten élő ukrán ismerősöm, akinek Dnipro-ban él a nagymamája. Az a város már közel van a Fekete Tengerhez, annyira messze van. Mégis rendszeresen kimegy oda Pestről vonattal, pedig a fél ország háborúban lángol. És képzeld, nem fél.

okt. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Teljesen normális helynek tűnik. Leszarták a kamerás illetőt az emberek.

Szerintem MO sokkal veszélyesebb

okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A sógorom Tanzániából származik, az esküvőt a szülőfalujában tartották, mert a nővérem magyar és szlovák útlevéllel rendelkezőket hivott, mi ott érkezés után kifizetjük a vizumot és ennyi, ha az ő családja jött volna Európába, sokkal bonyolultabb lett volna nekik.

Új értelmet nyert a "mi van, nem láttál még fehér embert?" kifejezés, mert ott tényleg találkoztam olyanokkal, akik még nem láttak fehér embert, de csak egy rakás vicces kérdést kaptam, és egy percig nem féltem az emberektől, mindenki nagyon kedves volt. Egyéként ugyanezeket a kérdéseket a sógorom is megkapta Magyarországon, mamám lefordittatta velem azt, hogy ő szokott-e fésülködni, vagy hogy mossa a haját, anyu megkérdeztette velem, hogy ő akkor csak a tenyerére, meg a talpára ken naptejet, mikor strandra megy, amin a sógor ugyanolyan jól szórakozott, mint én azon, mikor megkérdezte tőlem Tanzániában egy kamasz lány, hogy a szeplőimet elkaphatja-e tőlem, ha túl közel jön, meg gyerekek megtapogatták a hajamat. Semmi rosszindulat nem volt ezekben, csak puszta kiváncsiság. De a többség amúgy teljesen figyelmen kivül hagyott nyilvános helyeken, mint ahogy ebben a videóban is történik az első 1-2 percben, amit megnéztem.

Nem tudom, melyik ország lehet ez, de tippre Dél-Afrika, az épületek teljesen normálisak, az emberek a videón egyáltalán nem furák vagy rémisztőek, fényes nappal van, nem, nem félnék itt.

okt. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beletekertem, 20.28 után nem sokkal szembejön egy katona, most tőle kellene félni?
okt. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, Dél-Afrika. De a videós amúgy fekete, szóval azért nem tűnik fel senkinek. Én a 20:28-nál lévő fehér nőre gondoltam, hogy nem-e fél úgy, hogy körülötte 100-ból 99-en feketék.
okt. 13. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!