Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni az ellen,...

Mit lehet tenni az ellen, hogy a szomszéd hajnali 3-kor meg különböző késői időpontokban, az ablakunk alatt ki-beáll a traktorjával?

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 07:30
 1/6 2xSü ***** válasza:

Szerintem első körben menj át hozzá és kérdezd meg, nem tudna-e változtatni ezen a szokásán, illetve kérdezd meg, hogy mi indokolja azt, hogy hajnali háromkor teszi azt, amit tesz.


Ha nem veszi figyelembe a kérésedet, akkor lehet mérlegelni, hogy mennyire objektív az, hogy zavar az a traktor. Ha úgy érzed, hogy egy másik, türelmes és megértő szomszédot is zavarna, akkor esetleg lehet a rendőrséghez is fordulni, hiszen ebben az esetben csendháborításról van szó. Aminek ma ha jól tudom nincsenek objektív mércéi, elegendő a csendháborítás kimerítéséhez az, hogy valaki indokolatlanul tesz olyan dolgokat, ami a környezetét – és nem csak egy embert – zavarja.


De mindenképpen érdemes először emberi módon megpróbálni rendezni a konfliktust, nyugodt, udvarias hangnemben. Bizonyára ő sem azzal a céllal teszi amit tesz, mert nincs jobb dolga.

2012. aug. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%

Gondolom nem diszkóba jár vele...

Ha mész be a boltba és kenyeret akarsz venni, akkor mond meg az eladónak, hogy csak olyat vagy hajlandó megvenni, amihez a földet csakis 10 és 15 óra között művelték!

2012. aug. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szólj rá! Én egyszer kiabáltam ki a szomszéd kölyköknek, azóta sem hallom őket esténként... Amúgy ez így szokott lenni... Nálunk egyik szomszéd reggelente mindig füvet vág, esténként meg fát vág...
2012. aug. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
46%
Azt kell csinálni hogy beragasztózód a területet és rakj oda rajz szöget többet nem traktorozik a dagadt xd
2012. aug. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nyisd ki az ablakot,dobd fejbe kővel. És kiabált neki,hogy rakd bele az any*ba az a kenderfüles paraszt f*szodat,mi az any*dnak vered ilyenkor az a ki*aszott Ferrari f50-en a f*szod ? FEJEZD BEEEEEEEE!!!!! Utóirat : Bátran mondd ezt a traktoros dagadt-nak!
2012. aug. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:D
2012. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!