Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd nő már kétszer...

A szomszéd nő már kétszer áthozta a gyerekét, hogy tudnánk-e rá vigyázni, az az igazság nem szeretném, ha erre "rászokna", hogyan tudnám úgy visszautasítani, hogy ne tünjek "bunkónak"?

Figyelt kérdés
Nekem már elsőre se tetszett a dolog,de a férjem pesze nem mondta,hogy nem.Akkor fél órára.Tegnap már 4 órára hagyta itt,hogy moziba mennek este a férjével.Én is dolgozom,fáradt vagyok nem egy üvöltő idegen gyereket akarok esténként adjkálni,hogy szomszédék ki tudjanak mozdulni.A férjem szerint viszont nem kell bunkónak lenni...:-/

2013. márc. 21. 16:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg , hogy sok dolgod van itthon és nem tudnál mellette figyelni a gyerekre .
2013. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Amúgy is tele kezd vele lenni a tököm,hogy állandóan átkopog,hol egy tejfölért,hol egy tojásért,stb...Vissza persze még semmit nem adott,és én se mentem hozzájuk soha semmiért.
2013. márc. 21. 16:30
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell bunkónak lenni, ez igaz. De a szomszéd nem hagyhatja csak úgy Rátok a gyerekét. Legközelebb közöljétek, vendéget vártok, buddog Bennetek a nátha, nem szeretnétek, ha elkapná a gyerek. Mindezt nagyon sajnálkozó ábrázattal. Később jöhet egy újabb vírus, mig nem találnak mást, aki vigyáz a gyerekre. Egyszer (kétszer) vállaljátok, utána már természetes lesz, hogy átpaszolják.

Vészhelyzet az más, akkor vállalni kell, de mozizás nem az. Más kontójára pedig nem illik szórakozni, még a szomszédnak sem.

2013. márc. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt, hogy eléggé kimerült vagy és nem szeretnél szemét lenni, de megkérnéd, hogy ezt a dolgot hanyagoljátok a jövőben!

Ennyi, ezzel nem leszel bunkó!

2013. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy férjem kinn cigizik az udvaron az ő férjével,és ő kezdte azt a nagy bratyizást velük...És akkor,jön,hogy kis társasház nem kell a harag,stb...A mutkor is ment a csaj "árulkodni" mert nem adtam neki tejet(amúgy tényleg nem is volt tejem) ,és még én lettem letolva itthon,hogy milyen antiszoc vagyok :-/
2013. márc. 21. 16:39
 6/17 A kérdező kommentje:
Ráadásul nekünk nincs gyerekünk,szóval még azt se lehet mondani,hogy játszik a mieinkkel max,vagy valami.
2013. márc. 21. 16:41
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Értem a problémát. Talán akkor először a férjeddel kellene ezt rendezned négyszemközt. Ne balhézz, csak mondd el neki, hogy már unod, hogy semmit sem adnak meg és folyton kunyiznak, meg szívességet kérnek.
2013. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Élelmiszereknél és másnál is megmondhatod , hogy nekem sincsen itthon , vagy épp sütni vagy főzni szeretnék amihez nekem is az kell .

Egyébként , ne csináljatok rendszert belőle , mert pár alkalom után természetessé válik neki majd .

2013. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Egyébként a cigányok szoktak ilyeneket csinálni! Komolyan!

Legközelebb eljuttok odáig, mint mi egyszer, hogy éjjel felkeltettek azzal, hogy adjunk nekik algopirynt mert a pasasnak fáj a foga.... :/

2013. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem cigányok,amúgy teljesen normál emberek pasi dolgozik a csaj van itthon gyesen a gyerekkel...:-)
2013. márc. 21. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!