Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetek, hová fordulhatok...

Mit tehetek, hová fordulhatok ha a felettem lakónál állandóan zúg valami?

Figyelt kérdés
Több alkalommal próbáltam beszélni vele, felhoztam az egyik lakógyűlésen is de ő mindig csak leráz annyival, hogy nála aztán biztosan nem zúg semmi. Már évek óta van ez, és hosszútávon iszonyú idegesítő, mert füldugóval kell aludnom a saját lakásomban. A barátnőm és más ismerőseim szerint is biztosan tőle jön a zúgás.

2013. ápr. 11. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:

jegyzőnek írj levelet, majd ő intézkedik.

hallottam egyszer egy esetet, hogy valaki középső lakásban lakott, és a két szélső a vele szomszédos falnál üzemelte be a nagy fagyasztót. volt ott búgás rendesen. hivatalból ki is jöttem, hallani akarták a búgást stb., és intézkedtek.

nálunk is van hasonló felettünk. légtisztítót járatnak non-stop, mert bagóznak, és állandóan búg. simán a padlón van. ha szólnánk nekik, letagadnák, és vagdalóznának, mint mindig, ha zajongásért szóltunk.

2013. ápr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is füldugóval alszok, de ez nem megoldás, mert úgy is hallani a búgást, és ez állandó stresszt okoz. 3 éve, amióta ezek itt laknak, nem aludtam egy jót.
2013. ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!