Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csinálhat a szomszédunk,...

Mit csinálhat a szomszédunk, hogy éjjel-nappal ég nála a villany a szobában és le van sötétítve az ablak?

Figyelt kérdés

Van egy elég érdekes szomszédunk, kissé lepukkant, olyan 35 év körüli pasi. Vannak furcsa dolgai, régen volt egy nagyon idős német juhász kutyája, akinek csak hullott a szőre a lépcsőházban, de szegény gondolom elpusztult, már nagyon idős lehetett, alig tudott feljönni a lépcsőn, pedig a hatodikon lakik a pali.

Én most itthon vagyok, hamarosan szülök. Pár hete érdekes szagra lettem figyelmes, hát fű volt. Nem is tudtam szellőztetni, be kellett csuknom az ablakunkat. (a konyhai ablakunk a folyosóra nyílik, régi ház ez). Mikor mostanában megyek ki éjjel WC-re, rájöttem, ami eddig nem tűnt fel, hogy az egyik ablaka teljesen le van sötétítve, de nem függönnyel hanem mindenféle takaróval meg törölközővel, és éjjel-nappal ég nála a villany. Szoktak nála megfordulni "érdekes" figurák, de a legzavaróbb számomra az erős fűszag. Lehet, hogy marihuánát termel? Én nem értek hozzá, azért kérdezem, illetve, hogy "szabad-e" ezt neki? :D (gondolom nem) Most pár napja nem érzem a szagot, de ha igen akkor olyan erős, hogy nem tudom kinyitni az ablakunkat meg a lépcsőházban tartózkodni is kellemetlen.


2013. máj. 17. 10:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Igen, nagyon valószínű, hogy marijuanát termel. Fűszag, meg hát annak állandó fény kell. Nem, ezt nem lehet legálisan csinálni, ha lebukik, megy a börtönbe. Ha zavar a szag, jelentsd fel, be fogják zárni egy időre.
2013. máj. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Villanyóra benn van vagy a lépcsőházban?
2013. máj. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Pécsen is a panelokban igen nagy divat az ilyen, elég sokat hallani róla. Nyáron szoktak lebukni a villanyszámlán.
2013. máj. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
én névtelenül bejelenteném a dolgot.
2013. máj. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ilyen burkolt feljelentést?
2013. máj. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
külföldön élek, nem Magyarországon, de gondolom itt sem lehet. Ausztria egyébként. Igazából egyelőre nem akarom feljelenteni, bár bevallom, eléggé zavar. Nem tudom elképzelni, hogy a fél éves kislányom fűszagú lépcsőházban éljen :( Illetve ami jobban zavar, hogy állítólag pár hete hajnalban erősen illuminált állapotban érkezett haza, gondolom kizárta magát és szétverte az ajtaját, úgy jutott be. Mivel én elég mélyen alszok nem ébredtem fel, most mesélte a férjem tegnap. Csak azon csodálkozok, hogyhogy a többi lakó nem szól semmit? Ha megint előjön a szag, lehet utánaérdeklődök névtelenül, hogy mit tehetek. jobban örülnék, ha ilyen alakok nem élnének a mi lépcsőházunkban... :(
2013. máj. 17. 10:58
 7/20 anonim válasza:
39%

Ne haragudj de mit ütöd az orrod más dolgába, ha azt termel hát azt, és te sem lehetsz egy kis szerény kislány ha tudod hogy milyen szaga van a fűnek... :)

Egyébként egy megoldás van, mivel írtad hogy nem akarod hogy a kislányod egy fűszagú házban lakjon hogyha elköltöztök, mi előtt a pici megszületik. :)

2013. máj. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Képzeld el, igenis "szerény" kislány vagyok, sosem szívtam még egy cigarettát sem, de annak is tudom milyen a szaga! Mivel anyám mindig is dohányzott! Füvet pedig már sajnos a gimis osztálytársaim is szívtak - annyi eszük volt! Szerinted ha magam is füveztem volna, most mennyire érdekelne a szaga? Elhiheted, hogy nem ilyen közegben fogom nevelni a gyerekem! Egyáltalán nem zavar, amit a lakásában csinál, de azzal, hogy mindenféle kétes alak jár a házban, és kijön a szag a lakásából - bocsi, ez már rám is tartozik!
2013. máj. 17. 11:12
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
11:08as te nem vagy normális. Még ő költözzön el ha egy házban lakó ember illegálisan füvet termel?!
2013. máj. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
ja, és nem én fogok elköltözni, itt élek évek óta, ebben a házban nem laktak ilyen alakok, itt túlnyomórészt normális, nálunk nem szokás a linkeskedés, itt dolgozó emberek laknak. Ez viszont... Elképzelheted, nem én fogok innen elmenni, feadni a jó kis lakásomat egy ilyen miatt!
2013. máj. 17. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!