Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egy faluban mit tud az ember...

Egy faluban mit tud az ember magával kezdeni?

Figyelt kérdés

Se munka, se szórakozás, se semmi!

Mit lehet ott csinálni?


2013. máj. 20. 09:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%

Még hogy nincs szórakozás?

Had vezesselek be a világom egy kis részébe, amit abban a faluban töltök, ahol a fél gyerekkoromat töltöttem és az ottani emberek miatt nem túl jó emlékek fűznek oda:

Nagyon egyszerű ott szórakozni. A falukban nincsenek sok emberek, mindenki ismer mindenkit, mindenki tud mindenkiről mindent és ami a legfontosabb: ők mindent jobban tudnak.

Én mikor megyek oda látogatni anyut projecteket készítek. Bosszúból, amit ott velem tettek mindig kiszemel pár áldozatot és tönkreteszem azokat a napjaikat, amiket ott töltök. Megpróbálok minden pletykát begyűjteni, ami egyszerű, csak a "pletykarádiós" embereknek kell picit nyalizni, majd tovább adom az áldozataimról szólókat az ellenségeinek és megnézem, ahogy részegen a kocsma előtt verekednek.


Igen, így én is olyanná válok mint ők sajnos. Próbálkoztam már azzal, hogy csöndes maradok, csak a barátaimmal foglalkozok és feltűnés nélkül élem az életem nem foglalkozva ott semmivel és senkivel de az csak rosszabb.

Nos, lehet, hogy csak én fogtam ki nagyon rossz falut és az meg tuti, hogy undorító amit csinálok, de tudok pár érvet mellette:

-Élvezem

-Megérdemlik

-Levezetem rajtuk a feszkót, majd mikor visszamegyek a városba nyugodtabb vagyok

-Ha kiismernek és tudják, hogy mire vagyok képes nem bántanak annyit, félnek tőlem és leszállnak rólam

-Az egész tök vicces


Ha akarod fogadd meg, mindegy csak ne pontozz le(el akarom érni a 90%-ot)!:)


Sok sikert és jó szórakozást!:D


16/L

2013. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%

Ha ott élsz, azért ha mást nem ház körüli munkát találsz magadnak, némi apró-jószág, és kiskert ad valami elfoglaltságot.

Szórakozás alatt mit értel?

Mert kocskma, vendéglő vagy valami étterem ott is van, ha zenés-táncos szórakozó-helyek nincsenek is, de nyugodtan szervezhetsz a haverokkal, barátnőkkel, volt osztálytársakkal u.n. házibulit. A Tv-számítógép-internet pedig ugyanaz, mintha nagyvárosban, vagy éppen Pesten élnél. Azt már meg sem merem említeni, hogy ha leveszel egy könyvet a polcról, ugyanazok a betűk vannak benne, mint annak a könyvnek egy másik város, másik polcán levő példányában. :))))


Ha ott élsz, meg ne próbáld az első válaszoló által írottakat, mert előbb-utóbb a falu összefog (most hiába néz ki úgy, hogy mindenki-mindenkivel haragban van), szóval összefognak és olyan laposra vernek, hogy a tehén-trágya emeletes palacsinta lesz hozzád képest.

2013. máj. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%

Falun elmehetsz a tájba, és egy csomó állattal megismerkedhetsz... amikkel a városban nem. Simogathatsz pár napos bocit is, segíthetsz tehenet fejni, és ha találsz egy kedves bácsit, felülhetsz a lóhátra és lovagolhatsz. És a társasági dolgok pedig mind csak kreativitás kérdései...

Persze biztos vannak olyan városias fiatalok, akiknek az ottani játékok már cikinek számítanak... na ők tényleg sírnának az unalomtól. Pedig ott is lehet ám szórakozni, a gyerek pedig sokkal többet dolgoznak a ház körül emellett!

2013. máj. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%
1-es vagány vagy. :DDD Ezt így kell. Csapj oda nekik.
2013. máj. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Élvezni a természetet. Nekünk van falun házunk, csak nyaralónak, de ha felmegyek, élvezem a nyugalmat, a csendet, elmegyek nagyokat kirándulni, futni, biciklizni, hegyet mászni. Jó kint tenni-venni a kertben, a ház körül stb.
2013. máj. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Első téged nagyon bírlak
2013. máj. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%

1. vagyok:

Na, látom mégsem vagyok olyan rossz ember, ha így tetszik másoknak is amit művelek:) Most egy fokkal tisztábbnak érzem a lelkiismeretemet:)

2013. máj. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Kedves 1-es!

És ha nem visszajáró lennél, hanem ott élnél még ma is, akkor is ugyanezt tennéd?


Azért szerintem egészen más dolog vissza-visszajárni a volt szülőhelyedre, vagy más dolog nap mint nap ott élni. Mert szerintem a kérdező ez utóbbiak közé tartozik.

2013. máj. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én itt Pilisborosjenőn pl elmegyek sétálni a faluba, és fényképezek. Gyüjtöm a fotókat a portfóliómba. természetfotózás, modell, stb. Persze ez egy sajátos és változó hobbi. De egy hegyvidékes faluban túrázni, biciglizni simán lehet. Ha van egy kis kerted, akkor kertitó és/vagy zöldségültetvény...

Én simán lekötöm magamat itt kint a faluban. Én nem ismerek itt olyan sok embert. Ez azért relatív egy nagy falu. De el lehet ütni az időt.

2013. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Sokat biciklizek, imádok biciklizni, tehát evidens, hogy ahogy száraz az idő (szóval a napokban nem igazán), felpattanok a drótcsacsimra, és kimegyek a határba, "földesútra" bicózni. Nekem ez szórakozás:) Mindig látok nyuszikat meg őzikéket, vannak kedvenc helyeim is.

Vagy olvasok. Sokat. Vagy kockulok. Vagy filmezek. Azért már nem olyan a falu sem, hogy amíg világos vagy, kinn gürizel, aztán gyertyafénynél már csak a falat bámulhatod.

2013. máj. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!