Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » PÉCS vagy SZEGED? Hol van...

PÉCS vagy SZEGED? Hol van kevesebb cigány és paraszt meg egyéb kötözködő csöves és bűnöző? Hol nem kell félni egy lánynak este a városban egyedül? Melyik az európaibb, élhetőbb város?

Figyelt kérdés

Győri vagyok, ezért ha tudtok Győrhöz viszonyítva válaszoljatok kérlek!

Hol nem kell félni egy lánynak este a városban egyedül?

melyik az európaibb, élhetőbb város?



2013. máj. 25. 14:22
1 2
 1/16 anonim válasza:
86%
Magyarországon van olyan város/falu, ahol egy lánynak nem kell félnie este? Értelmetlen kérdés..
2013. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Eddigi tapasztalataim szerint Győrben nem nagyon kell! De ez a válasz másik szócikkhez tartozik!
2013. máj. 25. 14:26
 3/16 anonim válasza:
59%
Én szegedi vagyok, és nem kell félnie itt senkinek, csak vigyázni magára, és a társaságára, hogy hova is keveredjen. De amúgy nem sok bűnözés hallható, Pécsett inkább.
2013. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Szeged,Szeged,Szeged,Szeged!!!!!! :-)
2013. máj. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Én Pécsre járok egyetemre, imádom a várost, de ha a Bándy Kata, Páva Zsolt lánya, és a többi ismeretlen áldozat esetéből indulok ki (merthogy Pécsen heti szinten vannak támadások, csak az ismeretlen emberekkel történteket kevésbé fújják fel) hát lehet Szegedre szavaznék, bár nincs ott tapasztalatom.


Elég gáz, hogy lányként sötétedés után nem merek egyedül kimenni az utcára, pedig pár évvel ezelőtt lazán (és talán akkor is felelőtlenül?) éjjel 2-3-kor is hazamentem a város másik végből 1-1 buli alkalmával, most már esélytelen..

2013. máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
75%
Pécsett sokkal több a cigány, mint Szegeden. Szeged nyugodtabb, élhetőbb, nagyobb város.
2013. máj. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
29%
A kérdésedből kiindulva pont te vagy az akinek nem kéne sehova sem mennie, kérdező... Elég elszomorító vagy. Amúgy Szeged nyugodt város, max pár baleset történik. Pécsről nem tudok mit mondani.
2013. máj. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%
Szegeed!!,Szegeed:)))!!!!
2013. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha elkerülöd Szegeden este a Zöldfa és Csillag tér környékét, a Cserepes sort és a Mars tér lepukkant részeit, akkor nem lesz semmi bajod. Bár én fiatal lányként egyedül jártam már ezeken a környékeken, még nem történt bajom, lekopogom. Teljesen élhető, szép, tiszta város. Pécs egy kissé koszosabb szerintem, meg több az etnikum.
2013. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

Igazából ilyen mindenhol van, csak neked kell megtanulnod megvédeni magad, valamint vigyázni hogy ne kerülj bele olyan társaságokba ahol ilyen veszély vár rád. Erre kell mindig odafigyelni.


Amúgy még egy apró megjegyzés, kicsit a cigány kérdésre kitérve. Nekem van egy olyan lány ismerősöm aki igenis képes volt fél 11-kor elmenni sétálni egy félig roma sráccal és semmi bántódása nem esett, valamint azóta már több mint fél éve együtt vannak. Nem feltétlen kell mindig tőlük félni, de tény ami tény a többség egy büdös roadék.

2013. jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!