Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vannak itt olyan emberek akik...

Vannak itt olyan emberek akik hasonló közösségben élnek, mint az Éjjel Nappal Budapest szereplői?

Figyelt kérdés

Már vagy 10 éve nem nézek tévét, de több ismerősöm is mondta, hogy úgy élek a barátaimmal, mint abban a sorozatban. Hát ezért belenéztem, de leesett az állam. Hihetetlen milyen primitív emberek, a lányok egytől egyik kurv@k és rivalizálnak. Egyiknek sincs egy normális jövőképe.

Mi is sokan lakunk együtt egy nagy családi házban. Hatalmas élet van itt. A legfiatalabb ember 23 a legidősebb 38. Sokat szoktunk bulizni, szórakozni, kirándulni, de ilyet, hogy a lányok összefeküdjenek az összes fiúval, eszünkbe se jutna. Persze itt is vannak konfliktusok, de soha nem ordítoztunk olyan primitíven, mint az adott sorozatban.


Dolgozunk, egyetemre járunk, mindenki éli az életét. Mondjuk a mi közösségünkben nagyrészt értelmiségi emberek vannak. (programozó, jogász, művészek) Nagyon élvezzük egymás társaságát, rengeteget szoktunk beszélgetni, rengeteg különböző témát meg tudunk vitatni, sokszor egymástól nyerjük a motivációt, kapjuk az inspirációt a munkánkhoz, az élethez. Én szeretek így élni. De ami a sorozatban van, az messze távol van a valóságtól szerintem...


2013. máj. 28. 19:31
 1/7 tetro ***** válasza:
Mit akarsz tudni?
2013. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Más, hasonló lakóközösségben élő emberek tapasztalatára.
2013. máj. 28. 19:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Irigyellek, én szívesen laknék hasonló közösségben, mint te! Az Éjjel-nappal Budapest az átlagembernek készült, unalmas lenne nekik a műsor hiszti meg drámázás meg megcsalások nélkül..
2013. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
naa jaa
2013. máj. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván épeszű ember szórakozásként nézi ezt a műsort, és tisztában van vele, hogy az élet teljesen más.
2013. máj. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos 1 részét láttam és vicces és szánalmas szinjáték!

A lényeg hogy más emberek életével foglalkozzunk! Aki vevő a műsora " magyarán" Mássokal szeret foglalkoznI!

2013. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Én most néztem bele először, eddig kb 2 percet láttam belőle és egy alacsony színvonalú okádék az egész műsor. El se hiszem, hogy a mai fiatalok ezt nézik.
2013. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!