Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit gondol vajon magába az a...

Mit gondol vajon magába az a sok bolond ember?

Figyelt kérdés
Vannak emberek akiket nem 100 asnak titulálnak. Minden városba faluba van ilyen figura. Akkora hülyeséget csinálnak hogy a fejem fogom. Min járhat az agyuk miken gondolkodhatnak ezek az emberek?
2013. jún. 12. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy olyan bolond mint azok, akkor sosem fogod megtudni.
2013. jún. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Például?
2013. jún. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Unatkoznak, vagy vagy nem teljesen olyan az életük, amilyennek szeretnék. És ahelyett, hogy értelmes elfoglaltságot keresnének, inkább a lakókörnyezetük életébe avatkoznak bele negatív módon. Direkt keresztbe tesznek másoknak.

Legalábbis én az olyasmit utálom, ha túl kíváncsi a szomszéd és mindenbe beleszól, rosszat tesz. Mondjuk bolondság az, ha minden héten más színűre festi a kapuját, de az nem érdekel mert a saját ügye, nekem attól nem lesz rosszabb. De attól, hogy törögeti az én gyümölcsfáimat, attól már bizony dühbe jövök...

2013. jún. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te mire gondolsz?
2013. okt. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!