Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit kezdjek az ilyen szomszéddal?

Mit kezdjek az ilyen szomszéddal?

Figyelt kérdés
Elegem van már belölle.....ha a füvet vágom le az a baj ha a barátaim átjönnek az a baj ha az utcán beszélgetek az a baj és minden reggel arra kelek hogy mondja a magájét......ha nem csinálok semmit akkor is azt kell hallgatni "hogy ez a degenrált kölyök" már elegem van belölle.Ráadásul az ablakom elé kb 1 méterre egy hullámpalát rakott mert én egész nap csak leskelődök meg hallgatózok.Fényes nappal is alig lehet látni.Tanácstalan vagyok.

2013. jún. 25. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
A hullámpala miatt jelentsd fel az önkorinál. A morgolódását pedig ereszd el a füled mellett. Vagy költözz.
2013. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
78%
Egyszer a fejedbe húzom meglásd a kukád amikor hajnal 3-kor ugat a kutyád amikor kora reggel ébredek a flexre olyabkor anyádékkal gondolok a szexre. Hát kérlek költözz el s boldogítsál mást...
2013. jún. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi.Megpróbálom a fülem melett elengedni csak hát egész nem ezt hallgatni...
2013. jún. 25. 15:52
 4/13 Amado atya ***** válasza:
91%

Ilyen volt régen az én szomszédom is. De ő bosszúból per hecc még Lakodalmas Lajost és társait hallgatta ~150W -al, teraszra helyezett hangszórókkal.


Érdekes módon a zene, és a nyavalygás abbamaradt, és azóta se szólal meg, mikor egy csendes, nyári vasárnap délutánon a gépkönyvi előírások szerint két és fél órán keresztül 1500 -as fordulaton, kipufogórendszer nélkül próbajárattuk a frissen generálozott 6 hengeres Rába motort a háza mellett... :D

2013. jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
gombapöri. random szedsz egy kiló gombát,megfőzöd, 2/3 a megy a fagyasztóba a maradék a szomszédnak. ha a szomszéd 2 hét múlva még él, a pörkölt ehető. ha nem akkor nincs több bajo vele
2013. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

utso vok: hanghatásokra funktion one hangrendszer, 3-4 ezer watt erővel psykovsky mester zenéje

ház bontására és földrengés előidézésére alkalmas

2013. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Mondjuk sztem próbáld megérdeklődni közvetlen tőle, hogy mégis mi a retek baja van, addig nem tartom valószínűnek, hogy találsz megoldást...
2013. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
én tuti leüvölteném a fejét hogy törődjön már a saját dolgával. mindenesetre ha nem költözöl akkor próbáld meg őt is szivatni, de mindenképp úgy hogy ne tudja a javára fordítani! pl mondjuk ne önts a fejére festéket közvetlenül meg ne verd meg, mert akkor simán feljelentheted. de egyébként ez nem tudom mennyire minősül zaklatásnak, de azért én jelenteném zaklatásért.
2013. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Lenne pár kérdésem:

MIKOR vágod a füvet?

Ha átmennek a haverjaid, akkor teát isztok és filmet néztek, vagy hajnalig hangosan buliztok?

Mikor és milyen hangerővel beszélgetsz az utcán?

Esetleg nem lehetséges, hogy valamiben neki van igaza..?

2013. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

És az is baj, hogy ide írtál...

üdv. A szomszéd

2013. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!