Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem vagyok rasszista, de mit...

Nem vagyok rasszista, de mit keres itt ennyi bevándorló?

Figyelt kérdés

Sose zavart, ha egy-két barnább bőrű jött szembe az utcán, de mostanában rengeteget látok. Azzal se túloznék, ha azt mondanám, hogy több feketével találkozok az utcán mint fehér emberrel. Egész nap a város központja és park tele van velük.

Nem egyszer hallottam már, hogy valakit megkéseltek vagy hasonlók. Régen még a híradóban is volt. És ami azt illeti ezek hallatán nem szívesen megyek ki este, mert olyankor is 5-10 fős bandákba járkálnak.

Én megértem, hogy valahonnan elmenekültek és, hogy jobb itt nekik, de már kicsit félelmetes a létszám.

És miből vannak itt? Látom ingyen vonatoznak stb.

Ki mit gondol erről?

(remélem senki se véli rasszistának, nem volt célom)



2013. júl. 4. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom te hol élsz, de a bevándorlók (főleg a nem-európaiak) népességhez viszonyított aránya az egész EU-ban Magyarországon az egyik legalacsonyabb, csak az 1-2 milliós balti államok jut eszébe arányosan kevesebb külföldinek bevándorolni.


Mo-n egy évben megfordul kb. 3000 menekült és a 300-350.000 itt élő EU-s állampolgárból úgy 150e etnikai magyar, másik 100e más EU-s ország állampolgára, a maradék 50-100.000-ből kb. 70% a kínai, vietnámi és egyéb távol-keleti, kb. 10% közel-keleti, 5% egyéb fehér (amerikai, kanadai, ausztrál) a maradék négyszámjegyű csoport, pedig komplett Afrika és Latin-Amerika képviselője.


Feketével akkor találkozhatsz többet az utcán, ha színtévesztő lettél, az egész országban 2-3.000 afrikai származású ember él.

2013. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"mit keres itt ennyi bevándorló?"


Akkor mit mondjak én itt Angliában? :D


Otthon nekem amúgy "csak" a cigányokkal volt problémám (Pécsről jöttem ki, a magyar Chicago-ból) és hidd el nem szokásom alaptalanul megítélni senkit se. Az ellenszenv tapasztalatból jön: nem csak abból hogy a Bándy-gyilkosság, Páva lányának megtámadása stb. mind-mind cigány elkövetők műve hanem abból is hogy belém is akart kötni néhány (persze szigorúan csak bandában). Volt náluk vipera meg minden, úgyhogy aki szerint kirekesztő meg rasszista vagyok (ami orbitális hülyeség, ugyanis vannak feketék meg indiaiak stb. akiket kedvelek) az vegyen magához néhányat Fehérhegyről meg Vasasról. Egyszer, csak egyszer az életben nézzenek szembe a valósággal.

2013. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy kisvárosban fejérben. Nem élnek itt hű de sokan, de ahhoz képest...a kisebbségről nem is beszéltem. Az már megszokott probléma.
2013. júl. 5. 01:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Budapesten a Blahán van sok néger. Azok valószínűleg bűnözők is, de az egyeteken is van sok néger, azoktól viszont nem kell félni.
2013. júl. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
El lehet takarodni ha nem tetszik, húzzál külföldre ott pfzz!
2016. szept. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!