Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Most mégis mit csináljunk? Mi...

Most mégis mit csináljunk? Mi mindig azt hittük jóba vagyunk a szomszédokkal.

Figyelt kérdés

Na,a történet ott kezdődik,hogy 2 éve vidékre költöztünk a szüleimmel.A tőlünk jobbra szomszéddal aki egy középkorú nővel jóba lettünk,meg a tőlünk balra lakó 50-es éveiben járó házaspárral is,meg a kert alatt lakóval is köszönő viszonyban voltunk.Aztán egyszer csak feltűnő lett,hogy a 2 szomoszéd naponta,két naponta mindig átjárkál a kert alatt lakóhoz.Először azt hittem ők hárman nagy "haverok" és találkozgatnak.Ezzel nem volt semmi baj június végéig.Mert egyszer csak észrevettük,hogy a kert végébe kirakott nagy cserepes virág eltűnt cserepestől.Aztán édesanyám átment kérdőre vonni a kert alatt lakót,hogy nem látott-e valamit.Ő szentül állította,hogy ő nem látott az égvilgon semmit.De amikor anyu kiment a házából látta a virágcserepet a ház sarkánál.Anyu ezt mondta nekünk és átküldött,hogy nézzem már meg,hog az tényleg-e a mi cserepünk.Mikor elment délután , akkor odamnetem a házához és láttam,hogy az tényleg az édesanyám virágcserepe.Aztén két héttel később meg láttuk,hogy anyukám virágait valaki letiporta.Szerintem ezek hárman összejátszottak!De mit csináljunk?Nyomjuk föl a zsaruknál a kert alatt lakót?

Mit kéne tennünk,ami helyes lenne?

Lehet kicsit hosszú,de köszönöm ha valaki elolvassa!

Válaszaitokat előre is nagyon szépen megköszönöm!



#lopás #Szomszédok #szomszédok lopása
2013. júl. 10. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Szereljetek sima kamerát a kertbe. Asszem sima webkamera is jó, ha van éjjellátó rajta. (Én is bekameráztam a szobám, hogy lássam anyám miket csinál a szobámban addig). Kiderült, h naplót olvasgatott, meg kotorászott, megszámolta a pénzemet, ilyesmik). :S
2013. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet lenne egy darabig...Mert ha felfezednék akkor tuti elkötnék vagy a 'kert aljai' meg felnyomnak minket,hogy mi kamerán figyelgetjük őt az otthonában...
2013. júl. 10. 14:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért, azt mondanátok hogy ti csak az udvart figyeltetitek, pont amiatt mert ki akarjátok deríteni ki járkál be oda... Ha a saját udvarodat figyeli a kamera, abba nem szólhatnak bele. :)
2013. júl. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
aha,csak úgy értettem,hogy az ő kertjét figyeljük kamóval.
2013. júl. 10. 19:32
 5/6 Síva36 ***** válasza:
100%
Na! Beszereltünk egy sima kamerát(amiben van éjjel látó meg kijelzi az időt is) és láttuk,hogy a piszkos kis kertaljai gyerek reggel 4-kor a ni kertünkben mászkál és kihuzigálja édesanyám palántáit.
2013. júl. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy ez egy barátnőm kérdése és már ő is csinált gyakorit ezért van az,hogy Síva néven írt komit
2013. júl. 12. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!