Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért van az, hogy vágytam...

Miért van az, hogy vágytam rá, most valóra válik és valahogy már nem is akarom? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Nem rég kiderült, hogy a családi cég amit apum és anyum vezet kezd beindulni külföldön és már itthon nem annyira működik ez az egész de nem is ez a lényeg! Már ez mostanra be bizonyosult hogy igen végleg leszámolunk a magyar ki és be szállításokkal így átmegy a cég angliába! Tökre happy meg minden voltam, mert minden álmom volt hogy angliába élhessek! :) Hiszen a családom nagy része kint él! :) Ám szorít az idő már csak 1 hét és költözünk is és annyira vártam hogy most már megretentem tőle..:/ a barátaim tudják hogy elfogok menni búcsu partikat szerveztek/szerveznek nekem és ahogy eljön az a bizonyos nap egyre jobban érzem hogy isszonyat nehéz ez a téma pedig nagyon sokat ettől a kisvárostól soha nem kaptam! De miért van az hogy vágyom akarok költözni hátat akarok fordítani és itthagyni a múltat rengeteg ember életéből kilépni és tisztalappal indulni és mégis nehéz és fájdalmas? 2 hónapja még simán pakoltam volna és mentem volna most meg valahogy elkezdtem mindenhez ragaszkodni!

2013. júl. 10. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes, én is így éreztem, mielőtt kiköltözünk külföldre. Elég hamar megváltoznak az érzések, másra fogsz figyelni. Amúgy az internet erre is jó megoldás, tudod tartani a kapcsolatokat. Anglia meg ma már könnyen elérhető.
2013. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A búcsú partyk miatt van ez az érzésed szerintem. Most érzed a veszteséget, hogy mégis van abban a kis városban valami, ami jó, amit adott neked...
2013. júl. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, aztán 1-2 héttel a elköltözésem után rájöttem, hogy nem áll meg az élet, és akármikor visszamehetek Mo-ra látogatóba.
2013. júl. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!