Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan lehetne kicseszni a...

Hogyan lehetne kicseszni a szomszédokkal?

Figyelt kérdés
Egyébként is az agyam megy szét tőlük, mert mindennap reggel 8-kor már hangoskodnak és felkelek rájuk, de ma 8 körül elég hangosan ment nálam a zene ez meg átjön, és elkezdi, halkítsam le a zenét mert ez itt nem szokás(egyébként nagyon jópofiznak, kedvesen köszönnek mindig, nem értem)és ez a "ez itt nem szokás" naygon megütötte a fülemet(utálom ha így mernek velem beszélni)vissza szóltam neki h le halkítom a zenét, de ne merjen velem így beszélni, mert ez itt kur.vára nem szokás aztán elmentem.Ez nagyon felbaszott engem, vhogyan kikéne bas.zni velük nincs vmi ötletetek mégis hogyan? Kertes házban lakunk.
2013. júl. 11. 21:47
 1/5 A kérdező kommentje:
egyébként mondom kedvesen köszönnek mindig, és ez volt az első eset h vmi bajuk volt velünk.
2013. júl. 11. 21:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem világos, hogy ebben MI VOLT a bunkó: az teljesen normális, hogy elmondják, hogy nem szokás hangoskodni.
2013. júl. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valójában ebben a történetben te vagy a bunkó. Mindig kedvesek veled, amikor tahó módjára üvölteted a zenét akkor is udvariasan kér, hogy halkítsd le, erre te kezdesz el pattogni és káromkodni. Költözz tanyára, ha ennyire nem vagy képes másokkal együttélni.
2013. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem: Rammstein, Imagine Dragons (Radioactive csutkára!). Meg természetesen minden, amit szeretsz.

Ezt ki nem hagynám: http://www.youtube.com/watch?v=1Vx0cLNI228


Reggelre! :)

2013. júl. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Angie5 válasza:

Nem hiszem, hogy megszívatni kell őket, első körben inkább inkább a saját fegyverüket használd ellenük, menj át párszor reggel te is, hogy ne hangoskodjanak, "mert most tudtad meg, hogy ez itt nem szokás"

Ha nem veszi a lapot és továbbra is reggeli ébresztőt csinál neked, akkor gondolkodhatsz a móresre tanításon.

2015. márc. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!