Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 1 órája szól pár házzal...

1 órája szól pár házzal arrébb a riasztó. Feljelenthetem? Mi a halált csináljak?

Figyelt kérdés
Egész nyarat végigdolgozom, heti 1 szabadnapom van, erre bekapcsol ez a k. riasztó. 3. emelet, tuti senki nem akart oda betörni, nincsenek itthon, lehet elmentek nyaralni. Most 1 egész héten át hallgatnia kell a környéknek ezt a lármát? Most komolyan, mit csináljak?

2013. júl. 13. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
rendőrség felhív
2013. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Hívd fel a lakás tulajdonosait.Ennyi az egész.
2013. júl. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, gondolod, hogy a telefonszámukat kiírták a kapucsengőre? Hívtam a rendőröket, de gondolom sok dolguk van ilyenkor. Azt mondták majd megnézik, de sztem telibefossák az egészet.
2013. júl. 13. 17:25
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ha társasház, akkor a gondnokot hívd azt gondolom lekapcsolja a hálózatról őket, bár lehet, hogy pont egy áramkimaradás miatt indult be... akkor persze bukó mert amint visszaadod az áramot lehet, h újra rákezd.
2013. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Közös képviselőt keresd meg, nála biztos megvan valamilyen elérhetősége a lakónak. Kérdezd meg a szomszédait, esetleg tudja valaki a telefonszámukat.

Aztán hívd fel őket, hogy sürgősen csináljanak valamit, mert különben kénytelen leszel lekapcsolni a villanyórájukat, és a fagyasztó valamint a hűtő tartalmától elbúcsúzhatnak:)

2013. júl. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
az asszem garázdaság lenne. ha már ilyet tesz, akkor azt csendben tegye és ne bukjon le.
2013. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Még mindig nem hagyta abba. Nem hiszem el, hogy egyik szomszédja sem hívta még fel. Nem én vagyok a világ megváltója, hogy telefonszámokat gyűjtsek, fenyegetőzzek, villanyórákat kapcsolgassak. Betiltanám ezeket a rohadt riasztókat. Az autókról is. Másra nem jók, csak a lakók bosszantására. Vagy nem lehet beszerelni egy 10perc utáni autómatikus kikapcsolást?
2013. júl. 13. 18:34
 8/14 anonim ***** válasza:
rendőrséget hívd megint szerintem, mert ez már túllépte a csendháborítás fogalmát.
2013. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Akár megváltó vagy, akár nem, én abban a pillanatban elkezdtem volna kidertíeni a riasztós lakók telefonszámát amint megtudom, hogy nincsenek otthon. A saját érdeked, hogy elhallgasson nem?

De ha nem vagy hajlandó cselekedni, csak töketlenkedni és a lakásodban az internet előtt puffogni, akkor tedd azt. Nekünk mindegy, nem itt szól már két órája az a visítás...

2013. júl. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Összes szomszéddal együtt egyszerre fújjátok be purhabbal azt a ku.rva riasztót. Na attól elkusol.
2013. júl. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!