Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Eger milyen város? Milyenek...

Eger milyen város? Milyenek az emberek, a környék, milyen hangulata van?

Figyelt kérdés

#város #Eger #lakóhely.hangulat
2013. júl. 31. 11:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én csak 3 napos kiránduláson voltam arra de nekem bejön a hely.

Elég nyugodt de ugyanakkor ott van a nyüzsgés főleg most amikor turisták ezrei mennek arra, de ahhoz képest én neme bejött a hely. Szép látnivalók vannak ha a történelmi részre gondolunk vissza, van minden. Éjszaka is el lehet lenni az utcákon.

Nekem mint város bejött de azért lakni nem mennék oda, mert ln jobban szeretem a csendes nyugodt kisvárosokat esetleg falvakat.

2013. júl. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Utálom...többször voltam ott, laktam is fél évet, de én egy olyan "őslakos" emberrel sem találkoztam aki ne lett volna flegma, otromba és nagyképű.

Sőt elég sok ismerősöm aki oda járt fősulira ilyen irányba változott....

2013. júl. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

7 fős baráti társaság 10 napra mentünk, a város szélén béreltünk egy házat, konyhával mindennel.

Csak a központ és a sétáló utca, a vár, és hasonló helyeken van nyáron tömeg, a központot elhagyva már egy normális forgalmú, hangulatú (kis)város hatását kelti.

Sőt, szerintem ha vége a nyárnak, szinte nem is különbözik más egyéb városoktól.

Csak mi, a turisták tesszük nyüzsgőssé!

2013. júl. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon szeretem Egert. Mondjuk én történelem bolond vagyok, én ilyen szemmel nézem a városokat. Eger az egyik legszebb. Még is van egy fiatalos lendülete.
2013. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

A nyarat leszámítva egyáltalán nincs nyüzsgés a városban, max a belvárosban, de amint kiérsz onnan, mintha egy kisvárosban lennél. Nagyon nyugodt, csendes város, rengeteg programmal és látnivalóval egész évben.

Amit korábban az emberekről írtak, azok nagyon kritikus példák, de valóban lehet ilyen emberekkel találkozni, többel is, mint szeretnénk, de ilyen emberekkel mindenhol lehet találkozni, szóval nem igazán mérvadó ez a dolog.

2013. júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Itt lakok 4 éve. Előtte Miskolcon laktam, azzal össze sem lehet hasonlítani. Lehet, hogy kevesebb a balhés alak, de nincs itt semmi.

Az egész város olyan mint egy nagy falu, de ha szereted a barokkot, akkor meg fogod kedvelni, mert a belváros tele van műemlékkel meg templommal. A kilátás elég szép, ha nyugalmat keresel meg csendet, akkor ajánlom. Ha viszont igazi pezsgő életű városra vágysz, kerüld el messzire Egert.

Az emberek... itt is vannak normálisak, és sok bunkó is akad, de szerintem ez mindenhol így van. Iskolaidőben sok a fiatal az utcákon, de nyáron csak turistákkal és öregekkel találkozok. Meg persze gyerekekkel. Az én korosztályom (22 éves vagyok) el van tűnve ilyenkor.

A bor nagyon finom a Szépasszony-völgyben :P

2013. júl. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én tanulni megyek a fősulira és szeretem a nyugodt helykeet de gondolom bulizni ott is lehet esténként.
2013. júl. 31. 12:12
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
Hogyne lehetne bulizni:D Eger diákváros, pörög az éjszakai élet.
2013. júl. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

6. válaszoló vagyok

Még egy évem van a főiskolán, de nagyon megbántam, h idejöttem. Ha csak nem tanár akarsz lenni, az EKF nagyon nem a jó döntés... sőt, mindenki egy noname iskolának tartja. De lehet te máshogy fogod látni.

A városra visszatérve: ha bulizni akarsz, azt lehet, de csakis iskolaidőben :D bár gondolom téged főleg ez érdekel. Hétfőn a plázacirmik meg a disco-s fiúkák a Kaziba jártak (de ez úgy tudom megszűnt), kedden, szerdán is van hová menni (pl. Bíboros), de csütörtökön a többség lelép haza, péntek meg a középiskolások napja, szombaton meg szinte csak öregeket láttam eddig :D

2013. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
89%
Ott zsülettem, és ott leéltem 40 évet.. Aztán eljöttem Pestre..Élhetetlen és drága város, bunkó, kétszínű és buta embrekkel tele....Akik divatból járnak templomba.. unmdorító....Kirándulni jó, meg talán pár évig ott lakni, úg yhogy tuodd, hogy nem maradsz ott... De élhetetlen egyébként...
2013. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!