Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért ilyenek a szomszédok?...

Miért ilyenek a szomszédok? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A szembe szomszédunkban épült pár éve egy hatalmas ház, 6an laknak benne. Az egyik lakásban van egy kisbaba és egy 4-5 éves kislány. Az anyjukat szoktam hallani, apukát nem. Mi elég sokat vagyunk a kertben, lévén, hogy itt is van gyerek. Az anyjuk egész nap csak kiabál velük és az a szerencsétlen csecsemő, néha ájulásig sír. Szoktuk hallani hogy miket és hogyan mond nekik az anyjuk. Egyszer hallottam hogy a kisebbik baba bent sírt, amíg az anyuka és a nagymama a teraszon beszélgettek és egymással beszélték meg hogy nem kell bemenni hozzá, majd elalszik. Engem baromira nem érdekel ki hogyan neveli a gyerekét, de a szívem hasad meg hogy egész nap sírnak a gyerekek... Nem tudok kint lenni olyankor mert egyszerre düh és szomorúság van bennem és inkább bevonulok a házba. Jelenleg és már vagy fél órája sír a kicsi, de olysn keserves hangon hogy az nem igaz. Tudunk valamit tenni az ügy érdekében vagy csak hallgatjuk egész nap? Én esküszöm, senkinek nem akarok rosszat, de a szívem ketté hasad ahogy hallom az anyukát üvöltözni... :(
2013. aug. 1. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg védőnőnek jelentsd. Hátha. Én sem bírom az ilyen embereket. Kínozzák csak a gyereket. Szerintem az apa és a nagyszülő is ugyanolyan hibás mint az anya.
2013. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szólni kell a védőnőnek, gyámügyeseknek, hogy nézzenek anyuka körmére, hogy valóban elhanyagolja-e a gyereket.
2013. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy zavar a hang, ahogy ebben a kérdésben. Össze tenném a két kezemet ha boldog gyerek kacajt, pattogó labdát vagy bármi más hangoskodást hallanék.Nem bosszút állni akarok vagy veszekedést szítani. Egyszerűen pofám b__nám az anyjukat hogy térjen már észhez. Az előbbi történés után, nagymamám már ott tartott hogy átmegy és elaltatja azt a szegény kisgyereket. Baromira feltudom húzni magamat az ilyen embereken...
2013. aug. 1. 22:17
 5/7 anonim válasza:
0%
Mi közöd hozzá?
2013. aug. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szomszédnak van egy kislánya aki 2 éves és bármikor tud torkaszakadtából ordítani. Gyűlölöm is azt a gyereket. De nem fogom téglával fejbe a szomszédasszonyt sem a gyereket,pedig istenbizony,hogy megtenném. De amikor kint vagyok az udvaron én is ordítok. Aztán bemegyek becsukom az ajtót.
2013. aug. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennek szerintem van valami háttere is,amit te nem ismersz.De veri is őket?Mert akkor gyámügy!De így is jelezheted ha nem veri.Vagy a védőnőnek.Sajnálak,mert nekem is ugyanolyan rosszul esne mint neked:(
2013. aug. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!