Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » VII. kerületben a Dembinszky...

VII. kerületben a Dembinszky utca milyen környék? Érdemes odaköltözni?

Figyelt kérdés
Rossz környék, cigányos? Nem ismerem Budapestet, de ott gyanúsan kedvezőek az árak.
2013. aug. 6. 02:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Nálam ott bukna az egész hogy VII. kerület...

A VII-et és a VIII-at kerülöm, ha lehet, nincs az az Isten, hogy oda költözzek.

2013. aug. 6. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Én nem laknék ott. Korábban a közeli Wesselényi utcában laktam, múltkor jártam arra, hát nem engedném a gyerekemet egyedül sétálgatni arra, ahol annak idején ennyi idősen egyedül járkáltam.
2013. aug. 6. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem, szóval a VII. kerület is ennyire rossz? A körút környéke is rossz?
2013. aug. 6. 03:38
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A Körút környékére sem mennék.... Huszonvalahány évig éltem ott (Főleg 70-80-as évek), a szüleimmel este gyerekként sokat sétáltunk, kimentünk a körútra a szokásos cukrászdába, majd nagy kerülővel haza.... A legrosszabb élményünk az volt, hogy egyszer egy csapat galamb majdnem telibesz..rta a családot. Pedig már akkor is laktak arrafelé cigányok.


Mostanában viszont szerintem borzalmas a helyzet. Párszor mentem vissza, mert a barátnőm szülei arra laknak. Nekem ott ingyen sem kellene lakás.

2013. aug. 6. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, kérdező, én az V. kerületben lakok, a Ferenciek terénél, elég közel az említett kerületekhez, és szerintem csak azért nem látom itt jelét a rétinéger kultúrának, mert itt nekik nem megfizethető a szotyi ára...


1-2 megállót megyek a "rossz irányba" a 7-essel, és már elkap a hányinger.


Nem olyan nagy a VII. és a VIII. kerület, hogy eltudd kerülni a "fertőzött" helyeket...

Nem épp ideális egyik sem első lakhelyként Pesten.

Inkább nézelődj a XIII., XIV, és a XI., kerületben, mindegyik drágább, nem is kevéssel, de szerintem azok a legkulturáltabbak.


Bár, ki tudja, 8 évig éltem a 13.kerületben, és egyre lejjebb ment már ott is a színvonal...

A lényeg, hogy ezeket a helyedben kerülném...

2013. aug. 6. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor keresek máshol lakást, egy kicsivel drágábbat kibírok, legalább este is biztonságban mehetek haza.
2013. aug. 6. 04:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért annyira nem durva környék, hogy 50 Ft-ért szétszurkáljanak, a körút környéke meg főleg, de a Keleti környékét jobb elkerülni, nemcsak azért, megy nagy számban jelen vannak "ők", hanem mert nagyon sok házban hemzsegnek az ágyipoloskák.
2013. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

5: "Bár, ki tudja, 8 évig éltem a 13.kerületben, és egyre lejjebb ment már ott is a színvonal.."


Igen, ezt sajnos én is tapasztaltam. Főleg a IV-XIII kerületben mozogtunk, vannak jobb-rosszabb részek, de tényleg romlik a színvonal.

2013. aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapjában véve nem rossz a XIII kerület, csak a Lehel utca és a nyugatiba tartó vágányok közötti részt érdemes elkerülni.
2013. aug. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb része a 7kernek,az előzőek nem nagyon ismerik,vagy pedig sznobok akik fent hordják az orrukat. Sötétbőrű honfitársunkból alig van errefele,rengeteg a bolt,ott megy a troli,közel a városliget. Nyugodtan költözz ide elég gyakran hajnalban járok haza buli után,nem hogy nem kötöttek még belém soha,de még rossz arcokat sem láttam errefele,akiktől félni kéne.
2013. okt. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!