Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy szivassam meg a szomszédot?

Hogy szivassam meg a szomszédot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A szomszéd nálam kihúzta a gyufát. Képzeljetek el egy 40 éves, pletykás, irigy nőt. Mindent "tud" ami ebbe a kis faluba történik, mindenkiről terjeszt dolgokat amik csak félig vagy annyira se igazak. Ez nem zavarna de rólunk is terjeszt dolgokat, ami már zavar. Emellet irigy is tehát veszünk valamit ami neki nincs vagy van de a miénk jobb egyből rosszindulatú, irigykedik. Hogyan szivassam úgy meg, hogy ne is sejtse, hogy én voltam, ne legyen nagyon durva szinte bűncselekmény. Tehát nem gyújtom rá a házat. De valami ami zavarja idegesíti. Ne legyen túl kölcséges. Van egy kiskapu a kerítésen. 14/F ha ez számít.

2013. aug. 10. 00:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%
Én egyszerűen odakakálnék a küszöbére éjjel.
2013. aug. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Mivel van kiskapu így tudnák, hogy én voltam, és egy bolond állandóan ugató kutyájuk (be van csukva egy elkerített helyre de biztos jelezne). Szóval valami kevésbé durva, de hatásos módszer kéne amiből biztos nem tudnák meg ki volt, és amit gyorsan meg lehet csinálni tehát 1 perc alatt meglenne nem kéne órákat ügyködni ott. Előre is köszi.
2013. aug. 10. 01:09
 3/31 anonim ***** válasza:
77%

Az én szomszédom is hasonló. Én abban a kivételes helyzetben vagyok, hogy ő az egyetlen közvetlen szomszédom, tehát akármit csinálok, rajta kívül senkit se zavarok.


Éjjel-nappal hangos zene (Anyámat nem zavarja, úgyhogy szószerint éjjel-nappal) , vagy áthívom a haverokat, 1-2 lányt, aztán mehet a hülyülés. Este direkt kimegyek telefonálni a középső, közös udvarra, stb.


Ez a szomszéd is ugyanazt nyomja, amit a tiétek, csak nem egy faluval, hanem egy lépcsőházzal csinálja ezt. Mivel ő a közösképviselő, naponta járkál oda-vissza a lakások között pletykálni. A fia is beszólógat, fenyegetőzik, meg keménykedik, tehát szerintem megérdemlik. :)


15/f

2013. aug. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nálunk ilyeneket terjeszt az emberekről, hogy "jaaj xy halálos beteg most fekszik a kórházba nemsokára meghal" 10 percel később rámköszön akiről terjeszti :D leginkább az zavar, hogy irigy. Kertesház miatt a zene nem sokat érne de lehet, hogy a garázsába nyomatok valami irtó büdös dolgot. Szerintetek mit lehetne?
2013. aug. 10. 01:16
 5/31 anonim ***** válasza:
29%

Csinálj a házából kisértetházat. Egy hatalmas infrahang sip. 15.36 HZ a szemgolyó rezonancia frekvenciája. ha ezt eltalálod a szemgolyó berezonál s megjelennek a kisértetek.

Épitsd meg kapcsolt be s irányitsd este a házára.

Éjjel kettőkor menj ki.

Ha ég nála a lámpa ugyes vagy elsőre eltaláltad a frekit. Ha nem akkor csavargasd kicsit felfele vagy lefele. Óránként nézd meg ég e a lámpa s ha nem akkor tovább kell keresni a megfelelő frekit. (Egyénenként kicsit változhat)

2013. aug. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Ezzel az a baj, hogy költséges és macerás nekem olyan kell, ami nem kerül pár száz ft nál többe. és egyszerűen meg lehet oldani.
2013. aug. 10. 01:27
 7/31 anonim ***** válasza:
51%
Teljes hangerőn nyomasd neki: http://www.youtube.com/watch?v=y-u_kTmavsI
2013. aug. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
51%
Öntsd festéket az ablakára, vegyél néhány egeret vagy patkányt és engedd be őket a házába, valahogyan rakj a kávéjába hashajtót, önts szemetet az ajtaja elé, ilyenekben gondolkodj. A legdurvább az, trágyát öntesz a portájára, de ha megérdemli :D
2013. aug. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Köszi ezek is jó ötletek szerinted ha ecettel vagy sóval "meghintem" a füvét kiszárad? Vagy kutyasz@ar a lábtörlő alá?
2013. aug. 10. 02:38
 10/31 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd meg tőle, hogy tudja e már, ki volt az a csúnya ember a faluban, aki feljelentette őt rágalmazásért, rémhírterjesztésért? És aminek a büntetését most duplázták meg?
2013. aug. 10. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!