Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ezek sose fogják felfogni,...

Ezek sose fogják felfogni, hogy zavarnak másokat, az utcán ordibálás, . éás nyitott ablakos zene bömböltetés mellett?

Figyelt kérdés

Éjszaka 11-hajnali-1 kor?

A szomszédomban van egy fiatal srác, olyan 19-20 közötti.

És idén 4 x hívta ki valaki rájuk a rendőröket, mert 1 kis ikerházban bömböltetik a zenét vagy 10 en, és mivel sokan vannak, kicsi a hely, az utcára űlnek ki orditozni, tapsolni, énekelni, az ablakot kinyítják, hogy kint hallják a zenét.

És az ember csukott ablakkal hallja őket 20 méterrel arrébb is.(annyira vannak tőlem)

és idén már kijöttek párszor a rendőrök, 12-1 körül, és akkor lehalkítják a zenét, és bemennek.

De minden hónapban min 1x kell nekik ezt csinálni.

Engem nem zavarnak, mert le tudom sz*rni őket, de másokat ezek szerint igen, hogy rendőrséget hívnak rájuk.

Mikor fogják már fel végre, hogy nem ők vannak egyedül a világon?

Vagy miért nem mennek diszkóba üvöltözni?



2013. aug. 10. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket szokták slaggal megöntözni. :) Hidd el az használ. :):):):):):)
2013. aug. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

ilyen melegbe még örülnének is ha lelocsolnák őket :D

De ezek szerint téged is zavarnak ha már így megkérdezted :D

2013. aug. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
1%

Jól teszed, hogy leszrod őket. Nem érdemes beállni a nyugger sorba, és szidni a mocsok fiatalokat.

Aki kihívogatja ilyenkor a rendőrséget, hidd el, legszívesebben ugyanazt tenné, mint ők, csak nincs rá lehetősége a kora/baráti társaság hiánya miatt.


Fiatalság, bolondság. Nyár van, nekik most nincs felelősségük, ha most nem, akkor mikor tombolják ki magukat?


A diszkó pedig teljesen más tészta, ott nem választhatod meg a társaságod, nagy az esélye, hogy odaszegődik valami részeg gyík, a zenét se te választod. Szórakozóhelyekre ismerkedni érdemes menni, egyébként nincs sok értelme.

2013. aug. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miből gondolod,hogy nem tudják?
2013. aug. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Át kell mennie egy három ajtós szekrénynek, aki megfogja a magnót és a markában összetöri, majd a maradványait lemorzsolja a kis csávók orra alá.
2013. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért a nyári éjszakákon bömbölő és repesztő 500 m3-s motorbiciklikről is lehetne ejteni pár szót.
2013. aug. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#5

Azért ez nem biztos, hogy bejönne. Mi nem vagyunk tipikus keménykedő gyökerek, de ha átjönne valaki, és tönkrevágná a mi tulajdonunkat, minimum repkednének felé a sörös üvegek.

Ha 10-en vannak, akkor ez minimum 20 sörös üveg.

Lehetsz akármilyen helikopter, 10 embert nem fogsz legyűrni egyedül.

2013. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

71%-os, én is fiatal vagyok még, de engem a szüleim úgy neveltek, hogy legyek tekintettel másokra. A hozzád és a kérdésben említett b*nkók miatt pedig én (is) kapom a "szemét fiatalok" sztereotípiákat.

Ha sok ember él egymás mellett ott alkalmazkodni kell.

Mint a közlekedés. Ha közúton mész, akkor igenis tartsd be a szabályokat. Állatkodás sem tilos, ki lehet bérelni a Kakucs Ringet, Hungaroringet száguldozásra.

Ha üvöltözni akarsz bulizás címén, akkor menjetek ki egy tanyára vagy az erdő közepébe.

De lakóövezetben igenis tekintettel kell lenned másokra.

Nyilván a másik oldalról is kell tolerancia, tehát néma csend nem lesz soha, ezt nem is szabad elvárni. Túlzásba nem szabad vinni a rendőrhívogatást sem.

De az sem normális, ahogyan te gondolkozol. Nem azt mondtam, hogy ne bulizz, de legyenek határok.

2013. aug. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Havonta egyszer az még elmegy.Nekem naponta kellett ezt végigszenvedni és amikor szólni mertem,ne tudd meg,mit kaptam.A rendőrség nem jutott eszembe,de most már biztosan nem szenvednék,hanem kihívnám.Amúgy otthon olcsóbb a buli és vannak ifjak akik leszarnak mindent.
2013. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Legtöbbsször olyan mélyen alszok, hogy akár ugrálhatnak is mellettem :)). Tudom, hogy ebből van a legkevesebb. De a nyári motor burrogtatástól, főleg 500 m3 felett, a falra mászok.
2013. aug. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!